از دانشگاه تا مجلس؛ کشور در دستان پایداری‌ها!

از دانشگاه تا مجلس حالا در ید اختیار اجرای خواسته‌ها و سیاست‌های پایداری‌ها است.

از دانشگاه تا مجلس؛ کشور در دستان پایداری‌ها!

در طول عمر بالغ بر سه سال مجلس یازدهم، کمتر خبر یا تحلیلی است که صدایش از بهارستان شنیده شود و نام «مرتضی آقاتهرانی»، نماینده تهران و رییس کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم به صورت اصلی یا فرعی به خبر مرتبط نباشد.

به موازات این موضوع، بسیاری از مواضع و رخدادهای جبهه پایداری یا از جانب او نقل می‌شود یا به نوعی به او ارتباط پیدا می‌کند. اگرچه سه سال است که دبیرکلی این تشکل سیاسی در دست صادق محصولی است و آقاتهرانی در جایگاه رییس شورای مرکزی جبهه پایداری فعالیت می‌کند، اما ادعای گزافی نیست اگر «مرتضی آقاتهرانی» و اظهاراتش را «تراز دیدگاه‌‎های جبهه پایداری» بدانیم و او را شمایل این تشکل سیاسی.

مرتضی آقاتهرانی هنوز مسیر زیادی پیش رو دارد. روزگار این روزهای سیاست و کشور بر وفق مراد او و همفکرانش است. منتقد قدیمی‌اش علی لاریجانی بدون نام بردن از جبهه پایداری و جریان‌های فکری نزدیک به آنها، از شیوع روند خالص‌سازی در عرصه سیاسی گفته و درباره آن هشدار داده است.

با این حال جریان فکری آقاتهرانی در مسیر این خالص‌سازی دستاوردهای زیادی برای خود جمع کرده‌اند؛ از دانشگاه تا مجلس حالا در ید اختیار اجرای خواسته‌ها و سیاست‌های آنها است./ اعتماد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

  • گرز رستم توی دست پایداری

    پایداریها کاری کردند که حقوق کارمندان دانشگاه خیلی پایین بیاد بطوری که امروز حسرت حقوق کارمندان شهرداری آب وفاضلاب اداره برق بیمه مالیات ...... می خورند.تا چند سال دیگر دانشگاه را تعطیل می کنند .

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها