غرب زن‌ها را برای ارضای جنسی می‌خواهد اما در اسلام اینگونه نیست

در عرصه وظایف و اختیاراتی که مرد و زن دارند، تفاوت‌شان بر مبنای اعتدال است، غرب زن اسیر می‌خواهد و از زن‌ها استفاده ابزاری می‌کند؛ غرب زن‌ها را برای ارضای جنسی می‌خواهد.

غرب زن‌ها را برای ارضای جنسی می‌خواهد اما در اسلام اینگونه نیست

 سید احمد خاتمی در خطبه‌های اول نماز جمعه این هفته تهران با تبریک ولادت حضرت زهرا (س)، گفت: پیغمبر دو یادگار دارد، یکی کتاب خدا و دومی عترت است، حدیث ثقلین نیز در 22 کتاب آمده است.

خاتمی گفت: در عرصه وظایف و اختیاراتی که مرد و زن دارند، تفاوت‌شان بر مبنای اعتدال است، غرب زن اسیر می‌خواهد و از زن‌ها استفاده ابزاری می‌کند؛ غرب زن‌ها را برای ارضای جنسی می‌خواهد.

وی افزود: رهبر انقلاب در دیدار با مردم قم فرمودند: اغتشاشگران آمدند تا اقتدار ایران را بزنند و نیامدند اعتراض به ضعف‌ها کنند.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران ادامه داد: برای ضعف ها که سطل زباله آتش نمی‌زنند، آن‌ها آمدند تا امنیت را هدف قرار دهند. بسیجی‌کشی چیزی جز هدف قرار دادن امنیت کشور نیست. خوراک این‌ها تبلیغات دروغ است و صدها هزار دروغ را در رسانه‌هایشان گفتند.

خاتمی ادامه داد: آن نشریه فرانسوی که این غلط را کرده و به رهبر معظم انقلاب توهین کرده، نشریه مبتذلی است، این نشریه عددی نیست که صرفا به خاطر آن، این همه جمعیت به صحنه بیاید.

وی ادامه داد: سؤال این است که ریشه این مسائل کجاست؟ ریشه این است که می‌خواهند اسلام را بزنند، ما فدای اسلام هستیم، آن‌ها می‌خواهند چراغ اسلام را خاموش کنند و این چراغ خاموش شدنی نیست.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران، مصوبه مجلس عوام انگلیس مبنی بر تروریست بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اوج دشمنی آن‌ها با مردم ایران دانست و خاطرنشان کرد: نیروی انتطامی، بسیج، پلیس، ارتش و سپاه حافظان مردم و امنیت کشور هستند که با علنی شدن این دشمنی، مرگ بر انگلیس لیاقت شما است.

منبع: فارس

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.