رئیسی اول آب و نان مردم را درست کند بعد سراغ انرژی هسته ای برود

همان روز اول به آقای رئیسی گفتم اول آب و نان مردم را درست کنید و بعد سراغ انرژی هسته ای بروید.

به گزارش مستقل آنلاین آیت الله غیاث الدین طاهامحمدی عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب یک یا شاید دو بار فرمودند که اصل رسالت خبرگان رهبری، که یکی از بهترین برنامه های حضرت امام است، این است که خدای ناکرده اگر برای رهبر اتفاقی افتاد رهبر بعدی را باید در آستین داشته باشند.
 
 
مهمترین دغدغه امروز اعضای مجلس خبرگان رهبری چیست؟
رهبر معظم انقلاب یک یا شاید دو بار فرمودند که اصل رسالت خبرگان رهبری، که یکی از بهترین برنامه های حضرت امام است، این است که خدای ناکرده اگر برای رهبر اتفاقی افتاد رهبر بعدی را باید در آستین داشته باشند.
کما اینکه سال 68 منافقین اعلام کردند که هر وقت رسانه ها بگویند خمینی از دنیا رفته، کد حمله به ایران است ولی خبرگان بی درنگ رهبر انقلاب را تعیین کردند و امید دشمن به یأس و ناامیدی مبدل شد. ان شاء الله امیدواریم که تا ظهور حضرت دوست، خداوند رهبری را در صحت و سلامت نگه دارد؛ و حتی بعد از ظهور. ما که خبر نداریم، احیانا اگر اتفاقی افتاد، بزرگترین دغدغه خبرگان رهبری این است که در میان همه علمای امت، شایسته ترین از هر نظر را انتخاب کنند که کشتی انقلاب در این دریای متلاطم بدون سکاندار نماند.
 
آیت الله جنتی در اجلاس اخیر خبرگان بر رفع مشکلات معیشتی مردم تأکید داشتند. نظر شما در این خصوص چیست؟
اینها تذکراتی است که همه دارند.
 
با توجه به اینکه رئیس جمهور هم عضو مجلس خبرگان هستند، آیا پیشنهادی در این زمینه به ایشان شده است؟
همان روز اولی که آقای رئیسی رأی آورده بود زنگ زدند به ما و گفتم اول آب و نان مردم را درست کنید و بعد انرژی هسته ای درست کنید.
منبع: جماران

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها