اعتراف عجیب آریا عظیمی نژاد+ فیلم و عکس

اعتراف آریا عظیمی نژاد از گذشته اش را در ادامه مطلب مشاهده می کنید .

آریا عظیمی نژاد  داور محبوب و جنجالی برنامه عصر جدید طی مصاحبه ای با سامان احتشامی نوازنده پیانو و آهنگساز از دستمزد نجومی خود پرده برداشت.   آریا عظیمی نژاد  آهنگساز و نوازنده چیره دست ایرانی برای سریال هایی همچون میم مثل مادر و پایتخت آهنگسازی کرده است.

اعتراف آریا عظیمی نژاد از گذشته اش را در پایین مشاهده می کنید :

BT7NNyAbue7E

 

جالب است بدانید استعداد موسیقیایی آریا عظیمی نژاد توسط پدرش کشف شد و در عرصه موزیک بسیار توانمند و موفق است. موفقیت هایی که آریا عظیمی نژاد کسب کرده است تنها به داخل کشور محدود نمی شود چرا که او در سال 83 و در جشنواره موسیقی بریتانیا مقام دوم را کسب کرد .

 

موفقیت او در بریتانیا با رشته فولکلور بین المللی با تکنوازی سه تار درخشید و این اتفاق منجر به آشنایی وی با پیانو نواز و آهنگساز معروف بریتانیایی جاسلین پوک شد و ادامه این آشنایی به همکاری شان در چند پروژه نیز ختم شد و توانست موفق به ساخت چندین قطعه برای فیلم های خارجی شود.

 

مهم ترین دلیل موفقیت و درخشش آریا عظیمی نژاد زبان ساده و گویا و فاخری میباشد که وی در موسیقی هایش به کار میبرد آریا شخص بسیار ساکت و صبوری در زندگی شخصی خود است.

 

برادر آریا عظیمی نژاد

 

 نیما برادر آریا عظیمی نژاد نیز در عرصه نوازندگی فعالیت دارد و صدابردار و نوازنده سه تار می باشد وی نیز همچون آریا در وهله اول موسیقی را تحت نظر پدر و برادرش شروع کرد و بعد ها از راهنمایی ها و آموزشهای اساتیدی همچون کیوان میرهادی ، محمدرضا لطفی ، فرهاد فخرالدینی و پشنگ کامکار بهره مند شد.

 

5188507

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها