آغاز به کار ۱۶ کارآگاه زن در کشور + جزئیات

رئیس پلیس آگاهی فراجا از آغاز به کار ۱۶ کارآگاه زن در کشور خبر داد.

آغاز به کار ۱۶ کارآگاه زن در کشور + جزئیات

سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی فراجا در نشست خبری صبح امروز خود با بیان اینکه در حوزه امینت دو بعد را مورد برسی قرار داده ایم گفت: یکی بعد ایمنی و دیگری بعد ذهنی است و مجموعه آگاهی اقدامات پسا جرم را انجام می‌دهد و پس از وقوع یک جرم پلیس آگاهی برای کشف جرم وارد میدان می‌شود.

وی ادامه داد: اقدامات پلیس آگاهی در پیشگیری از جرم است و هرچه بتوانیم فاصله کشف تا وقوع جرم را کاهش دهیم موفق خواهیم بود.

قنبری با اشاره به سرقت گفت: دغدغه مردم سرقت است و به دنبال این هستیم تا با به کارگیری تمام توان خود با سرقت مبارزه جدی کنیم و این پدیده را به حداقل کاهش دهیم.

رئیس پلیس آگاهی فراجا ادامه داد: طرح سراسری مبارزه با سرقت بیش از یک هفته است که آغاز شده است و مطالعات فراجا پیرامون محل‌های اختفا و پاتوق‌های احتمالی سارقان است.

وی با اشاره به طرح مبارزه با سرقت گفت: اولویت ما در این طرح ۷ استان بوده است و تیم‌های تخصصی و آموزش دیده کار خود را آغاز کرده‌اند.

قنبری با اشاره به برنامه‌های پلیس آگاهی برای مقابله با سرقت اظهار کرد: اولین اقدام کنترل ویژه و سیستمی سارقان حرفه‌ای است و این سارقان را تحت کنترل اطلاعاتی خود قرار داده‌ایم تا بتوانیم علاوه بر مقابله با ارتکاب جرم به شناسایی سارقان بپردازیم.

رئیس پلیس آگاهی فراجا ادامه داد: از شهروندان می‌خواهیم به اقدامات خود کنترلی توجه بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به حوزه وسایل نقلیه گفت: مقابله با فروش وسایل مسروقه در فضای مجازی از جمله اقدامات است و کمیته‌ای برای افزایش ایمنی خودرو در برابر سرقت ایجاد شده است.

قنبری با اشاره به فعالیت کارآگاه زن در پلیس گفت: کارآگاهان زن را آموزش داده‌ایم و از امروز و در مدت حدود یک سال ۱۶ نفر از بانوان حکم کارآگاهی دریافت کردند./ مهر

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.