تخلف انتخاباتی زاکانی؛ نام بردن از یک نامزد در برنامه زنده

تخلف انتخاباتی زاکانی در صدا و سیما/ نام بردن از یک نامزد در برنامه زنده/ ماده 64 قانون انتخابات ریاست جمهوری اجرا می شود؟

تخلف انتخاباتی زاکانی؛ نام بردن از یک نامزد در برنامه زنده

زاکانی در جریان پاسخ به سوالی درباره چرایی تغییر جایگاه های مختلف مدیریتی، گفت در زمانی که نماینده مجلس بودم، رفتم از آزمون دستیاری تحقیق و تفحص کردم. همانی که چند روز پیش گفتم و عده ای آن را تکذیب کردند و لازم بود در اینترنت سرچ میکردند تا سابقه خودشان را ببینند؛ در زمان خود همین آقای پزشکیان.

علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری، در جریان برنامه میزگرد فرهنگی که به صورت زنده پخش می شود، با اشاره به دوران فعالیت در کسوت نمایندگی مجلس، نسبت به مسعود پزشکیان اتهام وارد کرد.

او در جریان پاسخ به سوالی درباره چرایی تغییر جایگاه های مختلف مدیریتی، گفت در زمانی که نماینده مجلس بودم، رفتم از آزمون دستیاری تحقیق و تفحص کردم. همانی که چند روز پیش گفتم و عده ای آن را تکذیب کردند و لازم بود در اینترنت سرچ میکردند تا سابقه خودشان را ببینند؛ در زمان خود همین آقای پزشکیان.

طبق ماده 64 قانون انتخابات ریاست جمهوری، «چنانچه به تشخیص کمیسیون بررسی تبلیغات برنامه‌های تبلیغاتی ضبط شده نامزدها در صدا و سیما دربرگیرنده مطالب توهین‌آمیز یا هتک حرمت سایر نامزدها با دیگر افراد و یا مغایر با قوانین باشد، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران موظف به حذف آن مطالب است و در صورتی که ضمن پخش برنامه زنده‌ای موارد مذکور از سوی هر یک از نامزدهای انتخابات یا نماینده آنها واقع شود، سازمان موظف است با تشخیص کمیسیون بررسی تبلیغات به میزان مناسب و به صورت ضبط شده فرصت احقاق حق بدهد.»

منبع: خبر آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها