بازدید مدیرعامل شستا از کارخانه سیمان بجنورد

ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با حضور در شرکت سیمان بجنورد از نزدیک در جریان آخرین امور و فعالیت های این شرکت قرارگرفت.

به گزارش شستا رسانه، ابراهیم بازیان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی به همراه اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران شستا و مدیران عامل هلیدنگ‌های تابعه شستا از کارخانه سیمان بجنورد بازدید کردند.

خطوط سنگ شکن، مراکز کنترل، آزمایشگاه و خطوط تولید و بسته بندی سیمان از بخش های مهم کارخانه سیمان بجنورد بود که مورد بازدید قرارگرفت.

انواع سیمان های پرتلند در تیپ های مختلف و انواع سیمان های پوزولانی از جمله محصولات این شرکت سیمانی می باشد.

سیمان بجنورد با بیش از دو دهه فعالیت در عرصه صنعت سیمان، یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی است که در راستای اهداف اقتصادی، ‌اجتماعی و تحقق برنامه های دولت، با اخذ مجوزهای لازم، احداث خط یک با ظرفیت اسمی 2000 تن در روز را با عملیات اجرایی پروژه در سال 1372 آغاز و در فروردین سال 1378، به بهره برداری رسانده است.

شایان ذکر است ظرفیت خط یک تولید این مجموعه با حجم تولید 2000 تن کلنیکر در روز در بهمن ماه 1400 طی پروژه افزایش ظرفیت به 2800 تن افزایش یافته است. 

همچنین خط دو شرکت نیز در سال ۱۳۸۷ با ظرفیت تولید ۳۳۰۰ تن کلینکر در روز به بهره برداری رسیده است.

تولید محصول با کیفیت جهانی و صادرات از اهداف اولیه شرکت سیمان بجنورد بوده است و در این راستا این شرکت موفق شده محصول خود را به کشورهای مطرح منطقه از جمله روسیه، قزاقستان، آذربایجان، عراق، ترکمنستان، قرقیزستان و افغانستان صادر نماید.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها