سهام بورسی که بیشترین و کمترین رشد قیمت داشتند (۱۱ مرداد ۱۴۰۰)

امروز (دوشنبه) در جریان معاملات بورس تهران سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، معدنی دماوند و نیروکلر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه تجارت نو، پخش هجرت و فرابورس ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری مستقل آنلاین: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 2هزار و 347 واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 357 هزار و 899 واحد به کار خود پایان داد و بیش از 6 میلیارد و 748 میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4 هزار و 462 میلیارد تومان در بیش از 689 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

براین اساس سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، معدنی دماوند و نیروکلر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فولاد امیرکبیر کاشان، لعابیران و سرمایه‌گذای سهام عدالت استان کرمانشاه افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 946 میلیون ورقه به‌ارزش 3 هزار و 34 میلیارد تومان در 360 هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 87 واحد افت کرد و در ارتفاع 19 هزار و 870 واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه تجارت نو، پخش هجرت و فرابورس ایران بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه زندگی آسیا سیر ارس، بانک دی و داروسازی سبحان انکولوژی بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها