فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در مراسم افتتاح خانه فرهنگ کار و تلاش این شرکت :

سرمایه هر شرکت کارکنان آن هستند

فولاد هرمزگان هیچ حساب بانکی در شهر و یا استان دیگر به غیر از استان هرمزگان و شهر بندرعباس ندارد و تمام پرداختها ی قانونی و مالیاتها به اداره مالیات استان و در شهر بندرعباس انجام می شود .

سرمایه هر شرکت کارکنان آن هستند

فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در مراسم افتتاح خانه فرهنگ کار و تلاش این شرکت گفت :

در بحث تولید تختال  1.5 درصد از برنامه تولید بالاتر و در تولید آهن اسفنجی 7 درصد از میزان تولید سال قبل بالاتر هستیم .

طرح توسعه زیر سقف فولاد هرمزگان در حال اجرا است که با اتمام آن  از 1 میلیون 500 هزارتن تختال به 2 میلیون تختال خواهیم رسید .

از ابتدای همه گیری بیماری کرونا، فولاد هرمزگان در راستای حفظ سلامتی کارکنان و خانواده های محترم انها اقدامات قابل توجهی را انجام داده است .

 شیفت بندی  کارکنان ، توزیع اقلام بهداشتی بین کارکنان و خانواده های آنها ، عدم حضور کارکنان دارای  بیماری زمینه ای در محل کار با پرداخت حقوق بصورت کامل  ، ضد عفونی  کردن معابر وسرویس های ایاب ذهاب ، راه اندازی سامانه غربالگری آنلاین و انجام تست های تشخیص کرونا در محل شرکت،  گوشه ای از فعالبت های فولاد هرمزگان در جهت حفظ سلامت کارکنان و خانواده های آنها می باشد .

سرمایه هر شرکت کارکنان آن هستند .ما هیچ وظیفه ای مهمتر و بالاتر از آموزش ، پرورش و تربیت نیروی انسانی نداریم .بی شک تلاش ما در این راه منجر به تحول در جامعه خواهد شد.

فولاد هرمزگان با تشکیل دپارتمان بومی سازی اقدامات فابل توجهی در حوزه بومی سازی انجام داده است تا آنجا که اخیرا رئیس هیات عامل ایمدرو از اقدامات انجام شده در حوزه بومی سازی دراین شرک تقدیر نموده اند.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها