مهم / دارندگان سهام عدالت بخوانند

محمدرضا پوررضایی مشاور اجرایی سهام عدالت در رابطه با ثبت نام سهامداران در سامانه سجام اظهار کرد:

محمدرضا پوررضایی مشاور اجرایی سهام عدالت در رابطه با ثبت نام سهامداران در سامانه سجام اظهار کرد: نخستین مجامع شرکت‌های استانی در بیشتر استان‌ها برگزار شده در ادامه نیز مجامع دوم به بهمن ماه موکول شده، افرادی می‌توانند در این مجامع شرکت کنند که در سجام ثبت نام کرده باشند.

او بیان کرد: شاید بتوان گفت بیشترین اصراری که مسئولان هر استان به منظور ثبت نام سهام‌داران در سامانه سجام دارند بدین خاطر است که در نخستین مجامعی که برگزار شد، تعداد کمی حضور داشتند به همین خاطر به سهامداران فرصت ثبت نام داده شد تا افراد بتوانند در مجمع بعدی حضور داشته باشند.

 

مبلغ دقیق عیدی کارمندان و کارگران اعلام شد +جدول

 

مشاور اجرایی سهام عدالت گفت: اکنون حدود ۳۰ میلیون سهامدار عدالت غیر مستقیم داریم که سهامشان از طریق شرکت‌های سرمایه‌گذار استانی مدیریت می‌شود و قرار است سود سهام این شرکت‌ها پس از آنکه مجامعشان برگزار شد از طریق سامانه سجام یا خود شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی به حساب سهامداران واریز شود.

پور رضایی گفت: برای آنکه شرکت‌های استانی شکل بگیرند باید پنج مرحله طی شود، پس از آنکه امر مذکور صورت گرفت شرکت‌های استانی به عنوان متولی سهام عدالت سهامدارانی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده‌اند به حساب می‌آیند. از سهام‌داران خواهانیم برای حضور در مجمع دوم به منظور انتخاب کاندیدای مورد نظر خود سجامی شوند.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها