ارزش روز سهام عدالت یکشنبه 25 آبان ماه

معاملات دومین روز از هفته آخر آبان ماه شاخص کل به دلیل تقاضای قابل توجه در نمادهای شاخص‌ساز روندی صعودی داشت.

ارزش روز سهام عدالت یکشنبه 25 آبان ماه

تالار شیشه ای امروز شنبه 25 آبان ماه را افزایشی آغاز کرد و به پایان رساند و در ساعات ابتدایی معاملات ارزش صف های خرید در بازار بعد از بیش از یک ماه از ارزش صف های فروش بیشتر شد و در پایان معاملات شاخص کل با افزایش 9 هزار و 717 واحد بر پله یک میلیون و 257 هزار واحد ایستاد.

فولاد، وغدیر، فملی، شتران نمادهایی بودند که بیشترین تاثیر مثبت و نماد تاپیکو و فارس بیشترین اثر منفی را در شاخص بورس داشتند. همچنین خودرو ،خساپا، حکشتی سه نماد پرتراکنش بودند.هم‌زمان با رشد شاخص کل ارزش  سهام عدالت  نیز 1.7 درصد رشد کرد.

 

پربیننده ترین اخبار روز : 

تکلیف تعطیلی ۲ هفته‌ای کرونایی کشور چه شد؟

مسافرت بدون ارائه تست منفی ممنوع شد + سند و جزئیات

قیمت بلیت هواپیما افزایش یافت + جزئیات

تیپ لاکچری بهاره رهنما در جشن تولد همسر دومش + تصاویر

نظر داور جنجالی عصر جدید درباره تتلو غوغا به پا کرد + فیلم

رقص کردی دختر 2 ساله شاهرخ استخری طوفان به پا کرد + فیلمارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش  سهام عدالت  در دومین روز معاملاتی هفته جاری با رشد همراه بود و درمقایسه با شنبه 24 آبان ماه، 1.7 درصد (163هزار و 466 تومان) افزایش یافت و ارزش سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت به ۹ میلیون و 457 هزار و 331 تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش 60 درصد قابل فروش سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت به 5 میلیون و 674 هزار و 398 تومان رسیده است.ارزش دارایکم چقدر شد؟
 همچنین قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش 0.73 درصدی نسبت به روز گذشته 19 هزار و 23 تومان معامله شد تا ارزش 200 واحد از اولین ETF دولتی به 3 میلیون و 804 هزار و 600 تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با 3.01 درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به 18 هزار و 586 تومان کاهش یافت.
 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها