فوری / تهران دو هفته تعطیل خواهد شد + جزئیات

زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درباره دیدار برخی از اعضای شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران گفت :

فوری /  تهران دو هفته تعطیل خواهد شد + جزئیات

زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درباره دیدار برخی از اعضای شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: این جلسه صبح امروز برگزار شد و همچنان ادامه دارد و اعضای هیأت رئیسه همچون محسن هاشمی، سیدابراهیم امینى، على اعطا، سیدحسن رسولى‌ و سیدآرش حسینى میلانى و بنده در این جلسه حضور داریم.

وی افزود: مسائل و مشکلات شهر تهران، قوانین مربوط به پایتخت، موضوع بافت فرسوده، کرونا و ضرورت تعطیلی حداقل دو هفته‌ای پایتخت به دلیل شیوع این بیماری از جمله مباحثی است که در جلسه با مجمع نمایندگان تهران در حال بحث و گفت‌‌وگو است.

 

بیشتر بخوانید : 

فوری / زمان اجرای طرح یارانه کالای اساسی دولت اعلام شد + جزئیات

واکنش مادر مهراد جم به رابطه پسرش با دنیا جهانبخت + عکس

عکس لو رفته از ماشین لاکچری و گرانقیمت سحر قریشی + بیوگرافی و تصاویر

تیپ نامتعارف مهناز افشار در خارج از کشور غوغا به پا کرد + عکس و بیوگرافی

 

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه رویکرد مجمع نمایندگان تهران از جمله حجت‌الاسلام تقوی نسبت به پیشنهادات شورای شهر مثبت است، گفت:امیدواریم این دیدار و گفتگو، زمینه ساز اقدامات مناسبى در جهت خدمت به شهروندان و خیر و صلاح عمومى شهر و شهروندان باشد.

در دوره مجلس پیشین، تشکیل جلسات مجمع ٥١+٢ نفره (اعضا شوراى شهر تهران، نمایندگان تهران در مجلس، استاندار و شهردار) بعضا نتایج مثبتى در بحث قانونگذارى و برخى هماهنگى هاى اجرایى در رابطه با مشکلات کلانشهر تهران داشته است.

 

منبع:فارس

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها