وضعیت صف‌های خرید و فروش بورس سه شنبه ۴ شهریور

بازار سرمایه امروز سه شنبه در شروع معاملات با رشد شاخص کل رو به رو بود.

وضعیت صف‌های خرید و فروش بورس سه شنبه ۴ شهریور

به گزارش خبرنگار مستقل آنلاین ،امروز سه‌شنبه چهارم شهریور شاخص کل بورس در شروع معاملات با رشد ۱۷ هزار واحدی رو به رو بود.

بازار با رشد قیمت در اکثر گروه‌ها آغاز به کار کرده است.

صف فروش خودرو نیز در حال جمع شدن است.

فلزات اساسی امروز با بهبود تقاضا همراه اند. فولاد، فملی، فخوز، کاوه، وتوکا، هرمز و فپنتا با افزایش قیمت داد و ستد می‌شوند. فاسمین، فولای، ارفع، وسدید و کویر ازجمله پر عرضه‌های گروه اند. ذوب و فسدید متعادل معامله می‌شوند.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۴ شهریورماه

صفوف خرید و فروش فرابورس

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۴ شهریورماه

صفوف خرید و فروش بورس

رشد ۲۰ هزار واحدی نماگر بورس در ۲۰ دقیقه آغازین معاملات امروز

شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۶۲۹ واحد قرار گرفته است.

فارس، فولاد و فملی بیش‌ترین تأثیر مثبت و نماد‌های حکشتی، خودرو و فخاس بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

محصولات شیمیایی هم مثبت شروع به معامله کردند. فارس، شیران، پارسان، نوری، شصدف، شاراک، زاگرس، شخارک و شغدیر از جمله نماد‌های پر تقاضای گروه اند. شگل، شلعاب، شکربن و شپارس با فشار فروش همراه اند. شگویا و شلرد به تعادل رسیدند.

در فراورده‌های نفتی هم بهبود تقاضا قابل لمس است. شپنا، شبندر، شبریز، شنفت، شاوان، شتران و شراز با افزایش قیمت همراه اند. شبهرن و شپاس متعادل اند.

امروز بانکی‌ها هم بهبود تقاضا را تجربه می‌کنند. وتجارت، وبصادر، وپاسار، ونوین، وملل و وخاور با افزایش قیمت همراه اند. وسینا و دی از نماد‌های پر عرضه گروه اند.

مخابراتی‌ها هم به تعادل رسیدند. همراه و اخابر هم با تعادل میان خریداران و فروشندگان داد و ستد می‌شوند.

رایانه ای‌ها هم نوسانی داد و ستد می‌شوند. رتاپ و سیستم با افزایش تقاضا همراه اند. رانفور، آپ، تاپکیش و پرداخت مثبت و متعادل اند. مفاخر٬ افرا و مداران پر عرضه هستند.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۴ شهریورماه

نقشه بازار در ساعت ۱۰:۵۰

در ساعت ۹ و ۵۵ دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد ۲۵ هزار و ۳۸۰ واحدی (۱.۵۸ درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۶۳۳ هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۵۲ درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۱۶۵ نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۷۱ نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقوقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۶۷ میلیارد تومان نقدینگی به بازار وارد کردند و نماد‌های فولاد، فملی و شپنا در گروه پربیننده‌ترین‌های بورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به هشت هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان رسید.

در ساعت ۹:۵۵ جمع صف‌های خرید حدود پنج هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶ هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۲۲۰ میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید فملی، شپنا و فولاد به چشم می‌خورد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش آریان، وملی و وآیند در نوبت انتظار است به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری پارس آریان ۹۷۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد.

 ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان (۶۲ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر سه هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان (۵۹ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۵۹ نماد و حجم صف‌های فروش در ۷۸ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف بهساز کاشانه تهران (ثبهساز) به ۴.۵ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

 "فرآورده‌های نفتی" محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای هزار میلیارد تومان است و پس از آن گروه "فلزات اساسی" قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۹۴۰ میلیارد تومان می‌شود. از سویی دیگر گروه "سرمایه‌گذاری‌ها" با فشار فروش ۹۵۰ میلیارد تومانی همراه است.

نماد‌های معاملاتی با بیشترین ورود و خروج نقدینگی حقیقی

تا ساعت ۱۱:۰۰ با خروج نقدینگی حقیقی‌ها به مبلغ ۳۷۰ میلیارد تومان مواجه بوده و ارزش معاملات خرد نیز حدود ۱۳.۵ هزار میلیارد تومان به ثبت رسیده است.

شستا،سیتا و شتران سه نماد اول با بیشترین ورود پول حقیقی‌ها هستند.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۴ شهریورماه

نقشه بازار در ساعت ۱۲:۰۰

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها