فراخوان تظاهرات و اعتصابات گسترده؛اعتراض پزشکان به حکومت

جدیدترین فراخوان تظاهرات و اعتصابات گسترده در اواخر اسفندماه جهت اعتراض به حکومت اعلام شد.

فراخوان تظاهرات و اعتصابات گسترده؛اعتراض پزشکان به حکومت

به گزارش مستقل آنلاین،بی بی سی نوشت:

انجمن پزشکی بریتانیا اعلام کرد که پزشکان جوان در انگلیس در روزهای 13، 14 و 15 مارس)بیست و دوم،بیست و سوم و بیست و چهارم بهمن) اعتصاب خواهند کرد. آنها خواهان افزایش حقوق هستند تا تورم 15 ساله را جبران کنند.

 BMA (انجمن پزشکی بریتانیا ) می گوید که پزشکان جوان پس از اینکه وزیر بهداشت از شرکت در جلسه ای برای مذاکره در مورد دستمزد "خودداری کردند" به این جمع بندی رسیدند که باید اعتصابات سراسری را تدارک ببینند.

 داونینگ استریت گفت که این اعتصاب "ناامیدکننده" بود و استیو بارکلی اخیراً با اتحادیه ملاقات کرده بود تا درباره آنچه منصفانه و مقرون به صرفه است صحبت کند.

این اعتصاب سه روزه که از ساعت 07:00 شروع و 19:00 پایان می‌یابد، پزشکان جوان را از مراقبت‌های معمول و اورژانس خارج می‌کند.  اما طبق قانون، آنها تنها در صورتی می توانند از مراقبت های اورژانسی زندگی و اندام خارج شوند که NHS کارکنان دیگری را برای پوشش آنها پیدا کند.

 اصطلاح "پزشکان جوان" همه کسانی را که به تازگی از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شده اند تا کسانی که سالها تجربه در خط مقدم دارند را در بر می گیرد.

 به طور کلی، آنها بیش از 40٪ از نیروی کار پزشکی را تشکیل می دهند.

 نزدیک به 48000 پزشک جوان شاغل در بیمارستان ها و در جامعه واجد شرایط رای دادن در رای گیری اعتصابی اخیر بودند که بیش از 36000 نفر برای اقدام رای دادند.

 اتحادیه BMA می‌گوید که پزشکان جوان «بی روحیه، عصبانی هستند و دیگر حاضر نیستند برای دستمزدهایی که در 15 سال گذشته بیش از 26 درصد کاهش یافته است، کار کنند.»

 آنها گفتند این موضوع، همراه با "استرس و خستگی ناشی از کار در یک بحران " آنها را به این لحظه رسانده است.

 کمیته پزشکان جوان BMA گفت: "ما هیچ گزینه ای جز ادامه این اقدام نداریم."

 آقای بارکلی گفت که "عمیقاً ناامید کننده" است که برخی از اعضای اتحادیه به اعتصاب رای داده اند.

 وزیران می گویند که دستمزد پزشکان جوان از سال 2019 تا 2020 به میزان 8.2 درصد افزایش یافته است و یک باند دستمزد بالاتر برای با تجربه ترین کارکنان معرفی شده است و نرخ برای شیفت های شب افزایش یافته است.

 آخرین باری که پزشکان جوان در سال 2016 به دلیل قرارداد جدیدی که معرفی شده بود اعتصاب کردند.

 در طول اعتصاب سال 2016، مشاوران وارد عمل شدند اما این بدان معنا بود که تعداد زیادی از درمان های از پیش برنامه ریزی شده مانند تعویض مفصل زانو و مفصل ران باید لغو می شد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.