آغاز طرح پیش فروش جدید 4 محصول سایپا از سه شنبه + شرایط و جدول

در این طرح 4 خودروی ساینا S دوگانه سوز، کوییک GX، کوییک R و کوییک R اتوماتیک به فروش خواهند رسید. این طرح برای متقاضیان عادی و متقاضیان طرح جوانی جمعیت فعال خواهد بود.

آغاز طرح پیش فروش جدید 4 محصول سایپا از سه شنبه + شرایط و جدول

به گزارش مستقل آنلاین؛ با اعلام گروه خودروسازی سایپا، این شرکت قصد دارد روز سه شنبه مورخ ۲ اسفند ۱۴۰۱ طرح پیش فروش بلند مدت محصولات خود رآغار کند.

این طرح برای متقاضیان عادی و متقاضیان طرح جوانی جمعیت فعال خواهد بود.

بر اساس قوانین جدید، متقاضیان عادی باید مبلغ ذکر شده در بخشنامه را در حساب‌های وکالتی خود داشته باشند. این موضوع شامل متقاضیان طرح جوانی جمعیت نمی شود.

در این طرح 4 خودروی ساینا S دوگانه سوز، کوییک GX، کوییک R و کوییک R اتوماتیک به فروش خواهند رسید.

 

5436547658

 

متن بخشنامه شرکت خودروسازی سایپا:

متقاضیان محترم از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ در صورتی که مطابق فرآیند ذیل دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت های این بخشنامه باشند، می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت نام را خواهند داشت که تا ساعت ۱۳ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ کلیه فرایندهای اعلام شده در این خصوص را تکمیل نمایند.

همچنین امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ به مدت ۳ روز جهت متقاضیان محترم این طرح فراهم می باشد و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی باشند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.