درخواست فوری بازنشستگان

جمعی از بازنشستگان اعلام کردند: مساله درمان و بیمه تکمیلی، از مهم‌ترین خواسته‌های بازنشستگان کارگری است؛ حالا که اعضای جدید هیات مدیره کانون بازنشستگان انتخاب شده‌اند، انتظار داریم با سرعت و فوریت به این موضوع ورود کنند.

به گزارش مستقل آنلاین؛ بازنشستگان خوزستان خواستار لغو قرارداد بیمه تکمیلی یا بازنگری در آن شدند.

بازنشستگان کارگری استان خوزستان در تماس با خبرنگار ایلنا، ضمن انتقاد از عملکرد بیمه گذار تکمیلی، خطاب به اعضای هیات مدیره جدید کانون عالی بازنشستگان، خواسته‌هایی را مطرح کردند.

این بازنشستگان می‌گویند: مساله درمان و بیمه تکمیلی، از مهم‌ترین خواسته‌های بازنشستگان کارگری است؛ حالا که اعضای جدید هیات مدیره کانون بازنشستگان انتخاب شده‌اند، انتظار داریم با سرعت و فوریت به این موضوع ورود کنند.

خواسته این بازنشستگان، تغییر مناسبات بیمه تکمیلی و ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات است؛ آن‌ها می‌گویند: یا قرارداد با بیمه گذار تکمیلی ملغی شود و با یک شرکت جدید که خدمات گسترده‌تری ارائه می‌دهد، قرارداد ببندند یا اینکه لااقل در قرارداد موجود بازنگری کنند و شرکت را موظف کنند سطح خدمات خود را گسترش دهد و با مراکز درمانی بیشتری قرارداد خدمت ببندد.

به گفته بازنشستگان خوزستان، این تجدیدنظر مهم‌ترین خواسته بازنشستگان از کانون عالی در این مقطع زمانی است؛ با حل مشکلات دارو و درمان، بسیاری از مسائل اساسی بازنشستگان حل می‌شود./ ایلنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها