بازنشستگان تأمین اجتماعی حساب‌ خود را برای حقوق چک کنند!

میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی امروز از آغاز واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با اصلاح احکام و افزایش ۳۸ درصدی خبر داده است.

به گزارش مستقل آنلاین؛ مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اعلام خبری در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان گفت: از امروز حقوق ها با اصلاح احکام و افزایش ۳۸ درصدی به علاوه مبلغ ثابت ۵۱۵ هزار تومان پرداخت می‌شود.

میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با اصلاح احکام و افزایش ۳۸ درصدی خبر داد.

وی در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه با جمعیت هلال احمر ایران که با موضوع «بیمه تامین اجتماعی داوطلبان جمعیت هلال احمر» برگزار شد، درباره واریز حقوق بازنشستگان غیرحداقلی‌بگیر با احکام جدید گفت: بر اساس قولی که قبلا داده بودیم و برنامه‌ریزی که برای نرم افزار و پیاده سازی احکام انجام شده بود و احکام را هم بارگذاری کرده بودیم، از امروز طبق روال هرماه که پرداخت حقوق ها از بیستم آغاز می‌شود و تا پایان ماه ادامه دارد، حقوق‌ها بر اساس احکام جدید و اصلاح شده، واریز می‌شود. 

وی افزود: از امروز حقوق ها با اصلاح احکام و افزایش ۳۸ درصدی به علاوه مبلغ ثابت ۵۱۵ هزار تومان پرداخت می‌شود. 

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه حداقل و حداکثر دریافتی به چقدر می‌رسد؟ گفت: متفاوت است و از یک تا برابر حداقل دستمزد است که تناسب با همان افزایش اتقاق افتاده است. 

موسوی درباره زمان واریز معوقات نیز گفت: در حال برنامه ریزی هستیم، نشست‌هایی نیز با کانون بازنشستگان داشته‌ایم تا سازوکار پرداخت معوقات مشخص شود./ ایسنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها