تداوم حمایت همه جانبه ایمیدرو از ورزشکاران سازمان

مهدی شاه محمدی، مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو از تداوم حمایت همه جانبه از ورزشکاران این سازمان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران( ایمیدرو)، مهدی شاه محمدی مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو در نشست صمیمانه با جمعی از ورزشکاران سازمان از حمایت همه جانبه ایمیدرو در حوزه ورزش خبر داد. شاه محمدی از موفقیت ورزشکاران ایمیدرو در ورزش های کوهنوردی و تنیس روی میز تشکر کرد و افزود: در راستای ترویج ورزش و ارتقائ سلامت جسمانی کارکنان، بودجه ورزشی این سازمان رشد چشمگیری نسبت به سال های اخیر داشته است.

وی ضمن ابراز خرسندی از همدلی ایجاد شده بین ورزشکاران سازمان تصریح کرد: ایمیدرو برنامه های بسیاری برای ترویج فرهنگ ورزش در بین کارکنان و ترغیب آنان به ورزش های عمومی دارد. اگرچه حمایت های خود را در توسعه تیم های ورزشی و تقویت هرچه بیشتر ورزش حرفه ای را همچنان ادامه خواهد داد.

وحید فربد راد، سرپرست تیم کوهنوردی ایمیدرو نیز ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت این تیم اظهار کرد: فعالیت تیم کوهنوردی ایمیدرو طی 7 ماه اخیر با حمایت های سازمان رشد چشمگیری داشته است به گونه ای که طی این مدت 19 برنامه موفق و 429 نفر روز برنامه کوهنوردی اجرا شده است. این امر نشان از حمایت رئیس هیات عامل، معاونان و مدیران سازمان به ویژه مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو دارد.

در این دیدار، کارکنان ورزشکار ایمیدرو ضمن تشکر از رئیس هیات عامل ایمیدر و مدیر منابع انسانی و پشتیبانی سازمان و نگاه ویژه ایشان به مقوله ورزش، از تلاش های بی وقفه وحید فربد راد، سرپرست تیم کوهنوردی ایمیدرو قدردانی کردند.

گفتنی است، مریم پارسایی از بانوان ورزشکار ایمیدرو پس از صعودهای موفق در داخل کشور طی چند سال گذشته، به تازگی با صعود موفقیت آمیز به قله آرارات ترکیه با ارتفاع 5137 متر پرچم ایمیدرو را بر قله آرارات برافراشت. اعضای تیم تنیس روی میز بانوان ایمیدرو نیز در یازدهمین دوره مسابقات ایمیدرو و شرکت های تابعه که در تبریز برگزار شد حضور یافتند. در این مسابقات لیلا بنی اسدی توانست عنوان نایب قهرمانی انفرادی را کسب کند. این دستاودها مورد تقدیر مدیر منابع انسانی و پشتیبانی سازمان قرار گرفت.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها