نجات مرد اهوازی از خودکشی هولناک / آتش نشانان به موقع رسیدند

مرد جوان در اهواز قصد خودکشی و آتش زدن خانه اش را داشت که آتش نشانان او را نجات دادند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان یک مرد ۲۹ ساله در منطقه فاز دو پادادشهر که با بازکردن و انتشار گاز قصد به آتش کشیدن منزل و خودکشی داشت را به نیروهای ۱۱۰ تحویل دادند.

ابراهیم قنبری اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ عملیات امداد و نجات و اطفا حریق توسط آتش نشانان انجام شد که منجر به نجات چند شهروند اهوازی شد.

وی افزود: آتش سوزی پارکینگ ساختمان مسکونی در شهرک دانشگاه خیابان ۹ که به علت اتصال سیم کشی برق رخ داده بود با حضور به موقع آتش نشانان اطفا و از گسترش حریق جلوگیری شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: با تلاش و رسیدن به موقع آتش نشانان دو مورد آتش سوزی مغازه در خیابان لادن 6، یک مورد آتش سوزی خودرو در خیابان اقبال، و یک مورد آتش سوزی منزل در کوی اکباتان اطفا شد.

وی ادامه داد: از دیگر عملیات‌های سازمان آتش نشانی اهواز اطفا حریق یک دستگاه پژو پارس و یک باب منزل مسکونی در خیابان زاویه منطقه زیتون کارمندی بود و در یکی از حساس‌ترین عملیات‌ها، آتش نشانان یک مرد ۲۹ ساله در منطقه فاز 2 پاداد شهر را که با باز کردن و انتشار گاز قصد به آتش کشیدن منزل و خودکشی داشت، به نیروهای ۱۱۰ تحویل دادند./رکنا

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها