زن "دوچرخه‌دزد" به دام پلیس افتاد

فرمانده انتطامی شهرستان زاهدان گفت: زنی که اقدام به سرقت دوچرخه و اقلام دیگر از حیاط منازل شهروندان می‌کرد دستگیر شد.

سرهنگ "محمود سعادتی" فرمانده انتطامی شهرستان زاهدان ، گفت:  با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر سرقت دوچرخه از حیاط منازل شهر زاهدان بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۷ این فرماندهی هنگام گشت زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی به یک خانم که درحال جابه جایی یک دستگاه دوچرخه از حیاط منزلی بود مشکوک و با توجه به صحبت‌های ضد و نقیضش، پس از هماهنگی با مأموران نسوان، او را برای بررسی بیشتر به کلانتری منتقل کردند.

سرهنگ سعادتی ابراز داشت: متهم در برابر مستندات مأموران و حضور صاحب دوچرخه در کلانتری، چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشته و علاوه بر سرقت دوچرخه مذکور به سرقت‌های دیگری از منازل اهالی آن محل اعتراف کرد.

وی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد بیان کرد: تحقیقات پلیس برای کشف سایر جرائم احتمالی و شناسایی مالباختگان دیگر ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در پایان از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدار‌های پیشگیری ازسرقت، هرگونه فعالیت و تردد افراد مشکوک در مناطق مسکونی را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند./کارگر آنلاین

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها