مدیرآموزش و پرورش شهرستان مبارکه:

فولاد مبارکه حامی همیشگی فرهنگیان و دانش آموزان بوده است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مبارکه گفت: تعهد شرکت فولاد مبارکه در حمایت از فرهنگیان و دانش آموزان زبانزد است.

فولاد مبارکه حامی همیشگی فرهنگیان و دانش آموزان بوده است

به گزارش می متالز، محمد شفیع زاده با اشاره به اینکه مسوولیت اجتماعی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در حمایت از آموزش و پرورش زبانزد خاص و عام  است، اظهار داشت: مفهوم مسوولیت اجتماعی شرکت فولاد مبارکه پارادیم موثر این شرکت است و مسوولیت در برابر اجتماع و محیط اجتماعی جزیی از استراتژی این شرکت محسوب می شود.

وی افزود: مسوولیت اجتماعی شرکت فولاد مبارکه به ادبیات مدیریت این شرکت تبدیل شده است و در بحران کرونا ثابت کرد که پایبندی به این رسالت می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مبارکه با تاکید بر اینکه مسوولیت اجتماعی یک چارچوب و محدوده اخلاقی را پدید می آورد که دارای منافعی برای جامعه است، تصریح کرد: شرکت فولاد مبارکه با ایفای رسالت  اجتماعی، تعادل مناسبی بین اکوسیستم و اقتصاد جامعه برقر ار کرده است.

کمک 5 میلیارد ریالی فولاد مبارکه درساخت کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان

وی در ادامه به کمک 5 میلیارد ریالی شرکت فولاد مبارکه در تجهیز و ساخت کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان در شهرستان مبارکه اشاره ای کرد و گفت: با همیاری و کمک این شرکت، ساختمان کلینیک دندانپزشکی در شهرستان مبارکه تکمیل شد و توسط شرکت فولادمبارکه  یک عدد یونیت دندانپزشکی به این مرکز اهدا گردید.

بهره برداری از مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان با کمک فولادمبارکه

شفیع زاده به کمک 5 میلیارد ریالی شرکت فولاد مبارکه در ساخت مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان شهرستان مبارکه هم اشاره ای کرد و افزود: با حمایت این شرکت، مرکز رفاهی آموزشی ویژه فرهنگیان در شهرستان مبارکه تکمیل و به بهره برداری رسید.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها