ماجرای انفجار شی نورانی دیروز در سمنان چه بود؟ + فیلم و جزئیات

شب گذشته بود که بر اساس گزارش‌ها، اهالی روستاهای بین استان سمنان و استان خراسان شمالی، پس از دیدن یک شیء نورانی...

ماجرای انفجار شی نورانی دیروز در سمنان چه بود؟ + فیلم و جزئیات

شب گذشته بود که بر اساس گزارش‌ها، اهالی روستاهای بین استان سمنان و استان خراسان شمالی، پس از دیدن یک شیء نورانی در آسمان، صدای انفجار مهیبی را شنیدند. فرمانده سپاه شهرستان میامی با تأیید مشاهده و انفجار این شیء نورانی در این منطقه گفت: تحقیقات درباره شیء نورانی ایجادشده در شب گذشته ادامه دارد.

ابوالقاسم کشاورزیان بیان کرد: شیء نورانی ایجادشده، حوالی ساعت 20 شب گذشته در مناطق بین 2 استان سمنان و خراسان شمالی واقع در کلاته‌های شرقی به سمت جاجرم مشاهده شده است و تعدادی از ساکنان این منطقه صدا و نور ناشی از انفجار را شنیده و دیده‌اند.

 

فرمانده سپاه میامی با بیان اینکه "وجود شهاب‌سنگ هنوز به قطعیت نرسیده است" گفت: هیچ دلیل محکمی از منشأ تولید صدای انفجار این شیء نورانی در آسمان وجود ندارد.

فرمانده سپاه میامی با اشاره به حضور گروه‌های گشت و بازرسی در منطقه نیز ادامه داد: این گروه‌ها در حال بررسی دقیق ماجرا هستند و درصورتی‌که نتایج و اثرات این انفجار در منطقه وجود داشته باشد، نسبت به علت‌یابی دقیق آن اقدام می‌شود.

کشاورزیان با بیان اینکه "این گروه‌ها در حال جمع‌آوری اطلاعات شاهدان این اتفاق هستند" تصریح کرد: اما در حال حاضر نمی‌توان منشأ تولید آن را به قطعیت بیان کرد.

 

بیشتر بخوانید :

خبرخوش/ هزار مسکن رایگان ساخته می شود + جزئیات

تتلو منبع درآمد و موجودی حسابش را فاش کرد + فیلم جنجالی

زمان پخش مسابقه سیم آخر با اجرای رشیدپور

 

منبع : تسنیم 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها