مدارس این استان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تعطیلی مدارس استان به معنای تعطیلی حضور دانش‌آموزان تا اطلاع ثانوی است و همچنان مدیر و عوامل اجرایی در مدارس حضور دارند.

مدارس این استان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

مجید یزدان‌پناه در کرمانشاه در خصوص تعطیلی مدارس استان، اظهارکرد: براساس مجوز ستاد ملی کرونا به استان‌ها، ستاد کرونایی استانی اعلام کرد از امروز مدارس تعطیل است.

وی ادامه داد: تعطیلی مدارس به معنای تعطیلی حضور دانش‌آموزان تا اطلاع ثانوی است و در واقع مدارس استان تعطیلی نیستند همچنان مدیر و عوامل اجرایی، ر راستای پاسخگویی به والدین و دانش‌آموزان و رفع و رجوع درخواست‌های آنها در مدرسه حضور دارند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ادامه داد: معلمین با اختیار مدیر مدرسه می‌توانند در مدارس حضور یابند یا در منزل از طریق شبکه دانش‌آموزی شاد با دانش‌آموزان خود در ارتباط باشند.

وی افزود: در واقع این مدیر مدرسه است که به‌عنوان رهبر آموزشی مدرسه تشخیص می‌دهد که اگر معلمی نمی‌تواند در منزل از طریق شبکه دانش‌آموزی با دانش‌آموز در ارتباط باشد با حضور در مدرسه از امکانات مدرسه برای ارتباط با دانش‌آموز استفاده می‌کند.

یزدان‌پناه در خصوص زمان بازگشایی مدارس، گفت: آموزش حضوری منوط به اعلام ستاد کرونای استان است، که در این خصوص اگر تصمیمی اتخاذ شود، اداره کل آموزش و پرورش استان بر اساس آن، آموزش حضوری را از سر می‌گیرد و برای هر تصمیمی آمادگی کامل دارد.

 
منبع: فارس

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها