مرگ مشکوک یک زن در حمام

مرگ مشکوک این زن در حمام خانه اش در لواسان.

مرگ مشکوک یک زن در حمام

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: به‌دنبال مرگ مشکوک زن میانسالی در حمام خانه‌اش در منطقه لواسان، همسر وی که اظهارات ضدونقیضی را به زبان آورده بود، بازداشت شد.

سردار علی ولیپور گودرزی، اظهار کرد: اوایل سال ۱۴۰۳، مرگ مشکوک زن میانسالی در حمام خانه‌ای در منطقه لواسان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و جسد زن میانسالی را مشاهده کردند که آثار خراشیدگی روی مچ دستان پا و دستانش مشهود بود و احتمالاً براثر خفگی به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد همسر متوفی این مرگ مشکوک را به پلیس گزارش کرده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در نخستین گام همسر متوفی هدف تحقیق قرار گرفت و با اظهارات ضدونقیضی گفت، من از آثار خراشیدگی و حادثه‌ای که برای همسرم رخ داده است، بی‌خبرم. او به حمام رفته بود، اما ناگهان حالش بد شد و زمین خورد پس از اینکه متوجه شدم فوت کرده است سریعاً موضوع را به پلیس گزارش کردم.

وی گفت: از سوی دیگر تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که به‌خلاف ادعای مطرح‌شده این زوج با یکدیگر اختلاف داشته‌اند و احتمالاً مرد میانسال همسرش را به قتل رسانده و قصد داشته جسد را مثله کند، اما به‌دلایل نامشخصی منصرف شده است و پس از صحنه‌سازی با طراحی یک سناریوی مرموز می‌خواسته است تیم جنایی را گمراه کند.

سردار گودرزی متذکر شد: بدین ترتیب مرد میانسال دستگیر شد و کارآگاهان اداره دهم مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی گسترده، تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: جسد زن میانسال برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی همچنان ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها