نتیجه شکایت پرسپولیس از نور افکن اعلام شد

کمیته انضباطی آرای خود را صادر کرد و در آن از احضار هافبک سپاهان به این کمیته خبر داد.

نتیجه شکایت پرسپولیس از نور افکن اعلام شد

 در خصوص تخلف یوسف بخشی زاده، سرمربی تیم مس سونگون مبنی بر نشر اکاذیب پس از پایان مسابقه برابر نفت مسجد سلیمان، وی مستند به ماده ۷۱ مقررات انضباطی و با رعایت ماده ۹۴ این مقررات به یک جلسه محرومیت که به مدت ۶ ماه تعلیق می شود و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

رای صادره از حیث محرومیت قابل اجرا و قطعی بوده و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر خواهی ظرف مهلت ۷ روز پس از ابلاغ در کمیته استیناف است.

دیدار تیم های مس رفسنجان و فولاد خوزستان در هفته نهم رقابتهای لیگ برتر برگزار و از سوی عبداله جرفی، کادر تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی و توهین به مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

امید نورافکن هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سپاهان که از ابتدای این فصل مصدوم بوده، پیش از شروع این دیدار حساس به کنار زمین آمد. نورافکن که پس از ورود به کنار زمین، هواداران پرسپولیسی حاضر در استادیوم نقش جهان اصفهان را بالای سر خود می دید، با حرکتی غیراخلاقی به این افراد واکنش نشان داد و بعد از آن با عصبانیت شدید هواداران پرسپولیس مواجه شد.با توجه به تخلف صورت گرفته از سوی امید نورافکن، بازکن تیم سپاهان اصفهان در دیدار برابر پرسپولیس تهران، جلسه رسیدی به تخلف وی روز یکشنبه ۲۸ آبانماه برگزار می شود. همین موضوع سبب شد تا باشگاه پرسپولیس از ستاره سپاهانی‌ها شکایت کند

از همین رو با توجه به تخلف صورت گرفته از سوی امید نورافکن، بازکن تیم سپاهان اصفهان در دیدار برابر پرسپولیس تهران، جلسه رسیدی به تخلف وی روز یکشنبه ۲۸ آبانماه برگزار می شود.

همچنین به دلیل تخلف حمیدرضا طاهرخانی، بازیکن تیم خیبرخرم آباد که با صدور قرار دستور موقت شماره ۱۳۱۹ از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم بود، وی مستند به ماده ۷۱ مقررات انضباطی و با رعایت ماده ۹۴ این مقررات به یک جلسه محرومیت که به مدت ۶ ماه تعلیق می شود و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. رای صادره قطعی بوده و با صدور این رای از قرار دستور موقت طاهرخانی رفع اثر می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها