به منظور عیادت و تکریم بازنشستگان انجام شد؛

دیدار حضوری مدیر صندوق بازنشستگی استان سمنان با تعدادی از پیشکسوتان

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان سمنان در دیدار و عیادت از بازنشستگان این صندوق گفت: بازنشستگان سرمایه های انسانی و سرشار از تجربه و تبحر هستند و خدمت رسانی به بازنشستگان مغزز از وظایف صندوق بازنشستگی کشوری است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی مدیریت استان سمنان، حسینعلی پهلوانی در دیدار و عیادت از بازنشستگان این صندوق که به منظور تکریم و ارتقاء روحیه بازنشستگان انجام شد، با بیان اینکه «بازنشستگان سرمایه های انسانی و سرشار از تجربه و تبحر هستند» گفت: توسعه و بهبود خدمت رسانی به بازنشستگان از وظایف ذاتی صندوق بازنشستگی کشوری است.

وی افزود: بازنشستگان علاوه بر سرمایه های انسانی، جزء سرمایه های اجتماعی کشور هم محسوب می شوند.

پهلوانی اظهارداشت: احترام به بازنشستگان، در واقع تکریم یک عمر زحمات خالصانه و خاضعانه آنان به مردم و بهترین سال هایی است که در سنگر خدمت به شهروندان طی شده است.

پهلوانی با اشاره به ارزش و جایگاه بازنشستگان در نظام اسلامی و لزوم ارتقاء فرهنگ تکریم افراد با تجربه در جامعه، بازنشستگان را انسانهایی شریف، مجرب و شایسته احترام برشمرد و گفت: دیدار با بازنشستگان و با خبر بودن از احوال آنها وظیفه دینی، اعتقادی و مورد تاکید دین مبین اسلام و یکی از وظایف هر دستگاه یا سازمان است.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان سمنان با اشاره به خدمات مختلف این صندوق به بازنشستگان گفت: در صندوق بازنشستگی کشوری استان سمنان با نگاه ویژه‌ای، حل مشکلات بازنشستگان را مورد توجه قرار داده ایم و درخواست های آنان را با اولویت پیگیری می کنیم.

در این دیدارها، بازنشستگان تحت پوشش نیز ضمن بیان انتظارات و دغدغه های خود از خدمات صندوق بازنشستگی کشوری استان سمنان قدردانی کردند. گفتنی است، در این دیدارها که در منزل بازنشستگان انجام شد از بازنشستگان عزیز با تقدیم گل و هدیه تجلیل شد.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها