توهین به اصلاح‌طلبان حاضر در عزای سردار، به نفع کیست؟

نفوذی‌ها را بشناسیم

 علی نظری، سردبیر/

سه روزاست که سیل خروشان مردم ایران اعم از اصلاح‌طلب، اعتدالی و اصول‌گرا دوشادوش دوش هم در مراسم آخرین وداع با سردار شهید جبهه مقاومت، حماسه‌ای بزرگ و بی‌بدیل را رقم می‌زنند.

میلیون‌ها ایرانی در این مراسم بزرگ نفرت خویش علیه جنگ افروزان آمریکایی را به رخ جهانیان کشیدند. وقایع عظیم این سه روز عرصه قدرت‌نمایی ملت صلح‌طلب ایران بود که در گرامیداشت فداکاری‌های سپهبد شهید ما آفریده شد.

عقلا و زعمای جناح‌های درون نظام این وحدت بزرگ را طلیعه‌ای نیک ارزیابی کرده و همچنان که از لابلای سطور نوشته‌های اصول‌گرایان دریافتیم همه نیروهای انقلاب قدردان این اتحاد ملی هستند.

اما عصر دیروز نغمه‌ای شوم از سوی یک عنصر افراطی اصول‌گرا که شهره به پرخاشگری است، بلند شد. این فرد معلوم‌الحال بی‌اعتنا به خلق حماسه ملی در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم عزیز خواستار اعدام اصلاح‌طلبان شد. گویا این چهره شناخته شده ماموریت برهم زدن وحدت ملی را دارد. اما نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی هنوز در مقابل این اظهارات وحدت شکن سکوت پیشه کرده‌اند.

آیا در این موسم حساس که کشور نیاز مبرم به وفاق ملی دارد چنین نواهای دشمن شادکن، بیانگر نفاق و تحرکات عوامل نفوذی دشمن نیست؟

این فرد با پشتوانه چه قدرتی وحدت ملی را مورد تعرض قرار می‌دهد؟

با کمال تاسف روز سه شنبه در جریان خاکسپاری حاج قاسم در کرمان نیز جمعی از اوباش هنگام ورود معاون اول به محل برگزاری مراسم با القاب زشت و رفتارهایی خارج از محدوده ادب و نزاکت نسبت به دکتر جهانگیری اساعه ادب نمودند.

اسحاق جهانگیری که همگان نیک می‌دانند همشهری و رفیق قدیمی سردارشهید بود! این جماعت به چه اصول و مرامی اعتقاد دارند؟

اگر خویش را حافظ اصول و ارزش‌های انقلاب می نامند نباید در جهت اهداف دشمن حرکت نموده و با رفتارهای مذموم موجب ایجاد تفرقه در صفوف متحد ملت شوند. قطعا روح بلند و متعالی شهید سلیمانی با این سوء استفاده‌های کاسبان افراطی در تعارض و تباین است. امروز هر فرد و جریان ناقض وحدت ملی، بی‌پرده و علنا در زمین دشمن بازی می‌کند. حیف است که شیرینی و شکوه ملی ایرانیان در بدرقه تاریخی توسط عوامل نفوذی دشمن به کام مردم ایران تلخ گردد.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها