تازه های اینستاگرام برای مسافران

ویژگی Collection در اینستاگرام به طور خصوصی ارائه شده بود. اما اکنون به نظر می رسد اینستاگرام در کپی از ویژگی های Pinterst گامی فراتر گذاشته است.

تازه های اینستاگرام برای مسافران

«جین مانچون وانگ» یک بلاگر حوزه فناوری کدهای مخفی اینستاگرام را برای اندروید کشف کرده که به ویژگی Collection های عمومی مربوط است. کاربران با کمک ویژگی مذکور می توانند مقصد سفر یا مد دلخواهشان را با دیگر کاربران در سراسر جهان به اشتراک بگذارند.

البته اینستاگرام ۲ سال این ویژگی را به طور خصوصی ارائه کرد تا کاربران بتوانند پست های دلخواه خود را ذخیره و سازماندهی کنند. اما با عمومی شدن این مجموعه ها اینستاگرام به رقیبی سرسخت برای Pinterest تبدیل می شود.

به هرحال اینستاگرام در بیانیه ای به این رسانه اعلام کرده ویژگی مذکور را آزمایش نمی کند. اما احتمالا این بدان معناست که تیم مهندسان این شرکت به طور عمومی ویژگی Collection را در حال حاضر آزمایش نمی کنند.

از سوی دیگر انگیزش قدرتمندی برای ارائه این ویژگی نیز وجود دارد. اینستاگرام تصمیم دارد « خرید» را به عنوان بخش اصلی استراتژی درآمدزایی خود قرار دهد و Collection های عمومی نیز در این مسیر کمک حال هستند. علاوه بر آن با کمک این ویژگی از به اشتراک گذاری پست های کاربران بدون اجازه نیز کاسته می شود.

با کمک این ویژگی برندها می توانند فروشگاه های مجازی بزرگتری افتتاح کنند.

منبع: دنیاک

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها