ساعت و زمان پخش سریال قورباغه + زمان تکرار

سریال قورباغه به نویسندگی، تدوین و کارگردانی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی علی اسدزاده، محصول سال ۹۹–۱۳۹۸ است.

ساعت و زمان پخش سریال قورباغه + زمان تکرار

سریال قورباغه به نویسندگی، تدوین و کارگردانی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی علی اسدزاده، محصول سال ۹۹–۱۳۹۸ است. این مجموعه نخستین سریال ساخته شده توسط هومن سیدی است که قرار بود نخستین قسمت آن در ۲۴ آذر ۱۳۹۹ منتشر شود، اما با دستور قضایی پخش این سریال متوقف شد. سرانجام قسمت اول این مجموعه در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۹ منتشر شد. سریال قورباغه دوشنبه هر هفته ساعت ۸ شب (۲۰:۰۰) در شبکه نمایش خانگی (سایت‌های اینترنتی) منتشر می‌گردد. سریال قورباغه دارای تکرار نیست و از تلویزیون پخش نمی‌گردد و به صورت اینترنتی پخش می‌شود. این مجموعه با درون‌مایه‌ درام و اجتماعی، ۱۶ قسمت دارد، مدت هر قسمت از سریال ۵۰ دقیقه می باشد و داستان آن به مشکلات جامعه و تأثیرات آن بر روی هر فرد می‌پردازد.

 

سریال قورباغه چه روز‌هایی پخش می‌شود؟

 

 

این مجموعه با درون‌مایه‌ درام و اجتماعی، ۱۶ قسمت دارد، مدت هر قسمت از سریال ۵۰ دقیقه می باشد و داستان آن به مشکلات جامعه و تأثیرات آن بر روی هر فرد می‌پردازد.

 

داستان سریال قورباغه

سه سارق به نام فرید (اشکان حسن پور) جواد (شهروز دل افکار) و رامین (صابر ابر) دست به سرقت از یک فرد پولدار به نام نوری (نوید محمدزاده) می‌زنند، اما نوری دست این سه نفر را می‌خواند و آن‌ها را آلوده به سم قورباغه می‌کند و به اسارت خود درمی‌آورد. این سه نفر وارد یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر می‌شوند و ….

منبع: شهر ارا

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها