آخرین مهلت ثبت نام محصولات سایپا

مهلت ثبت نام خودرو سایپا برای سه محصول این شرکت امروز چهارشنبه به پایان می‌رسد.

مستقل آنلاین| ثبت نام خودرو در این طرح فروش تنها از طریق سایت گروه خودروسازی  سایپا  امکان پذیر بوده و مشتریان می توانند به صورت 24ساعته نسبت به  ثبت نام خودرو  در این طرح فروش اقدام کنند.

در طرح پیش فروش گروه خودروسازی  سایپا ، امکان ثبت نام محصولاتی همچون خودروی جدید "شاهین"، "کوییک S" و "ساینا S" فراهم شده است که به ترتیب برای خودروی شاهین پیش پرداخت 80 میلیون تومانی، برای خودروی سایپا کوییک S پیش پرداخت 40 میلیون و 800 هزار تومانی و همچنین برای خودروی "ساینا S" پیش پرداخت 39 میلیون و 800 هزار تومانی تعیین شده است.

طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا، موعد تحویل سایپا شاهین برای اسفندماه سال جاری، خودروی کوییک S برای بهمن ماه و اسفندماه سال جاری و همچنین موعد تحویل خودروی ساینا S برای دی ماه تا اسفندماه سال جاری تعیین شده است.

 

لازم به یادآوری است که ثبت نام در این طرح پیش فروش تنها از طریق سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی  سایپا  امکان پذیر بوده و کسانی که در طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش خردادماه سایپا شرکت کرده و اسم آنان در قرعه کشی انتخاب نشده است، نیاز است که دوباره نسبت به دریافت کد کاربری و کلمه عبور اقدام کنند. علاوه بر این، محدودیت های ثبت نام در طرح های پیش فروش جدید سایپا نیز برقرار بوده و تنها مشتریانی که دارای حداقل 18 سال و دارای گواهینامه معتبر رانندگی باشند و همچنین طی 48 ماه گذشته هیچگونه خریدی از شرکت های خودروسازی سایپا و  ایران خودرو  نداشته و در حال حاضر پلاک فعال نداشته باشند، امکان ثبت نام خودرو در طرح فروش سایپا را خواهند داشت.

منبع : اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها