آموزش تئوری موسیقی، دف، صداسازی و آواز بصورت تصویری و آنلاین توسط خنیاگر

در این آموزش شما می توانید لیست آموزش های متنوع را مشاهده کنید. آموزش تئوری موسیقی، آموزش دف و آموزش آواز، صداسازی و پرورش صدا از این دست آموزش ها هستند.

آموزش تئوری موسیقی، دف، صداسازی و آواز بصورت تصویری و آنلاین توسط خنیاگر

موسیقی، شاهکار زندگی بشر

موسیقی با آوا های دلنشین فرصتی شگرف فراهم می کند تا بتوان خلوتی با خود داشت و از روزمرگی های کسالت آور زندگی جدا شد. انسان هر چقدر هم مدعی شود که الفتی با موسیقی و نوا های مخملین آن ندارد آخر در کشاکش لحظات احساسی خویش به آغوش امن آن پناه می برد تا زخم های روح خسته را التیام بخشد. موسیقی اصیل ایرانی با جغرافیای وسیع و تنوع بالا به خوبی می تواند تمامی سلیقه ها را پوشش دهد و هر فردی را مجاب کند حداقل یکی از این سازهای نجیب و اصیل را بیاموزد. 

آموزش اصولی موسیقی

اگرچه در حال حاضر آموزشگاه های بسیاری در شهر های مختلف به ویژه پایتخت دایر هستند تا مردمان با فرهنگ ایرانی را با ساز های اصیل، بیشتر آشنا کنند و هنرمندانی توانمند تربیت کنند اما متاسفانه برخی سودجویان آن را فرصتی طلایی دیده اند تا به جای آموزش به تجارت بپردازند. 

رعایت استاندارد های آموزشی و بهرمندی از محضر اساتید به نام و توانمند می تواند معیار تشخیص آموزشگاه های معتبر باشد.

خوشبختانه اینترنت و ارتباطات وسیع آن توانسته دغدغه بسیاری از هنر دوستان را برای آموزش اصولی برطرف کند. 

خنیاگر از موفق ترین مراکز در زمینه آموزش آنلاین و تصویری موسیقی است که با فراهم کردن بستری بینظیر و استاندارد توانسته خیل عظیم عاشقان را که در گوشه گوشه کشور ساکن هستند  از بن بست های جغرافیایی رها کند تا به راحتی تبدیل به هنرمندی چیره دست شوند. 

شاید تا قبل از این اتفاق، افراد زیادی علی رغم علاقه و استعداد، اسیر محدودیت ها شدند و آرزوی خویش را در دل مدفون کردند. 

آموزش آنلاین بهتر است یا یادگیری حضوری موسیقی؟

برای این که بتوانید درک بهتری از مزایای آموزش آنلاین داشته باشید به بخشی از برتری های آن گریزی زده شده است:

فرصت یادگیری یکسان

کم نیستند موسیقی دوستانی که اسیر محدودیت ها شده اند و حتی فرصت این که بتوانند از آموزشگاه های متوسط بهره ببرند را نیز ندارند اما روش آموزش مجازی این رنج و سختی را کاهش داده است تا تمامی افراد در هر جای این کره خاکی تنها با یک گوشی هوشمند یا کامپیوتر شخصی بتوانند بیاموزند و قدرتمند بنوازند.

آموزش تصویری موسیقی برای افراد پر مشغله

زندگی در حال حاضر با مشغله های فراوان، کمتر فرصت می دهد که افراد بتوانند در جلسات آموزشگاه ها حضور یابند اما آموزش آنلاین علاوه بر آن که بازدهی چند برابری دارد دیگر نیاز نیست که نگران کمبود وقت و یا هماهنگی با اساتید بود. زمان یادگیری و تمرین متناسب با شرایط فرد تنظیم می شود. 

استفاده از آموزشات تصویری موسیقی بسیار کارآمد

آموزش مجازی موسیقی فقط برای افراد خاص نیست. تمامی نکات در زمان تهیه و ضبط فیلم های آموزشی به صورت بسیار جزئی در سطح استاندارد های جهانی رعایت می شوند تا نه تنها افراد مبتدی نیز با چالشی مواجه نشوند بلکه مرور آسان آن ها توانمندی فرد را به صورت شوکه کننده ای افزایش دهد.

بهرمندی از محضر اساتید شاخص موسیقی ایران

ایران با موسیقی اصیل خویش توانسته اساتید شاخصی بسیاری را تربیت و معرفی کند که اغلب خود نیز فرصت چندانی برای برگزاری کلاس های حضوری بسیار ندارند اما آموزش آنلاین این روش جذاب و دلنشین، این خلا آموزشی را برطرف کرده است تا حتی هنرجویان ساکن دور دست ترین شهر های مرزی نیز در سطح استاندارد بیاموزند.

آموزش راحت و بدون دردسر انواع سبک های موسیقی

از دیگر آپشن های فوق العاده آموزش آنلاین راحتی در یادگیری سبک های متنوع موسیقی است‌. هر فرد می تواند بدون آشفتگی و تنها با مرور فیلم های آموزشی استاندارد نمایشی خاص از ذوق هنری خود را خلق کند.

آکادمی خنیاگر کیست و چه می کند؟

خنیاگر این آموزشگاه مجازی شاخص موسیقی توانسته با خلق فضایی ناب و استفاده از امکانات مدرن علاوه بر بهره گیری از متخصصان کار بلد کشور، آموزش لذت بخش انواع ساز را فراهم کند. 

برای این که عاشقان موسیقی تبدیل به نوازندگانی چیره دست شوند فقط کافی است همگام با فیلم های آموزشی استاندارد پیش بروند و تمرین کنند تا در آخر از نمایش توانمندی خویش ذوق زده شوند. 

هر فرد با هر سلیقه و بودجه می تواند از مزایا و امکانات این آکادمی بهره بگیرد در ادامه به خصوصیات منحصر به فرد آن گریزی زده شده است.

روش آموزشی تصویری موسیقی مطابق با استاندارد های جهانی

کیفیت بالای جلسات ویدئویی این آکادمی، مرهون رعایت چارچوب های آموزشی استاندارد است. تمامی هنرجویان حتی افراد مبتدی نیز می توانند با تماشای یکباره شاهد بازدهی بالایی باشند.‌

بهرمندی از محضر برترین اساتید موسیقی ایران

خنیاگر برای این که بتواند مهارت و توانمندی خیل عاشقان موسیقی ایرانی را به درستی تربیت کند، برترین اساتید موسیقی را جمع کرده است تا حتی تماشای یکباره این محتوای آموزشی مسئله و یا چالشی بر جای نگذارد. 

برخی از اساتید شاخص خنیاگر عبارتند از:

 • استاد مسعود حبیبی در زمینه آموزش ساز دف 
 • استاد سعید ثابت در زمینه آموزش ساز سنتور 
 • استاد نادر مشایخی در زمینه آموزش هارمونی 
 • استاد علی پژوهشگر در زمینه آموزش ساز عود (بربت) 
 • استاد علی (همایون) رحیمیان در زمینه آموزش ساز ویلون 
 • استاد سام اصفهانی در زمینه آموزش ساز پیانو 
 • دکتر امیر حسین رمضانی در زمینه آموزش تئوری موسیقی 
 • استاد کیوان میر هادی در زمینه آموزش ساز گیتار 
 • استاد محمد مهدی بابایی در زمینه آموزش متد میوزماسل 
 • استاد آزاد میرزا پور در زمینه آموزش ساز تار 
 • استاد طینوش بهرامی در زمینه آموزش ساز سه تار 
 • استاد شاهو عندلیبی در زمینه آموزش ساز نی 
 • استاد منصور پاک نژاد در زمینه آموزش ساز هارمونیکا (ساز دهنی) 

تیم فیلمبرداری بسیار ماهر

از دیگر دلایلی که توانسته در محبوبیت بسته های آموزشی این آکادمی تاثیر گذار باشد، توانمندی و تخصص بالای گروه فیلمبرداری است. 

برای این که بتوان با آموزشات اساتید همگام شد فقط نیاز است که فرد علاقه داشته و تمارین را پیگیری کند. سطح بالای کیفیت این بسته ها می تواند به راحت استرس و اضطراب را از هنرجو بگیرد و او را غرق لذت از این حال و هوای بینظیر آموزشی کند.

رعایت استاندارد ها در ویدئو های آموزشی

نور پردازی، صدا پردازی و تدوین حرفه ای تنها بخشی از نکات قابل توجه در این بسته های آموزشی هستند که در سطح استاندارد های روز دنیا رعایت شده اند. 

نت ها به صورت بسیار جزئی همزمان با اجرای استاد قابل تماشا هستند و فرد می تواند به راحتی توانمندی خود را از مرز های درونی بیرون بکشد و کارایی بالایی را نیز شاهد باشد. 

برطرف کردن سوالات و چالش های آموزشی

مجموعه خنیاگر برای این که هنرجویان بتوانند با دلی قرص از این بسته های آموزشی بهره بگیرند، امکانی فراهم کرده اند تا به راحتی هر فرد سوالات و ابهامات آموزشی را مطرح کند. علاوه بر تیم پشتیبانی سایت خنیاگر، اساتید نیز به این ابهامات آموزشی پاسخ می دهند.

 

آموزش تئوری موسیقی

دکتر امیر حسین رمضانی

آموزش تئوری موسیقی، دف، صداسازی و آواز بصورت تصویری و آنلاین توسط خنیاگر3

در ۱۳ فصل این بسته آموزشی شاخص، هنرجو با نقشه راهی که ترسیم می شود می تواند گام به گام تئوری موسیقی را بیاموزد. 

افراد مبتدی پس از شناخت پایه ترین مفاهیم همچون خطوط حامل، کلید ها، نت ها و محل قرار گیری آن ها روی خطوط حامل آمادگی ورود به جلسات پیشرفته را پیدا می کنند تا به راحتی بر مواردی همچون هارمونی، ساخت ملودی و ارکستر تسلط یابند. 

این محتوای ارزشمند هدیه شایسته ای است برای تمامی علاقمندانی که می خواهند مهارت خود را در نوازندگی ساز، خوانندگی و ساخت آهنگ به نمایش بگذارند علاوه بر آن که پیش نیاز های لازم برای ورود به فرم موسیقی و ارکستراسیون را نیز فراهم می کند. 

البته اگر شما تنها به دنبال افزایش آگاهی و شناخت بهتر جغرافیایی بی انتها موسیقی اصیل ایرانی هستید نیز می توانید از این مجموعه بهره شگرفی شاهد باشید و غرق لذت شوید. 

درباره مدرس این دوره

دکتر امیر حسین رمضانی را می توان از هنرمندان شاخص موسیقی اصیل ایرانی دانست. تبحر بالا در آهنگ سازی و نوازندگی پیانو سبب شده که آوازه بسیاری بین هنر دوستان پیدا کنند.

شهره قاجار، تامارا، دولیدزه، دلبر حکیم آوا، کمال پور تراب، تقی ضرابی، مسعود ابراهیمی، محمد رضا تفضلی و شاهین فرهت از اساتید این هنرمند چیره دست بوده اند که توانسته اند در رشد شخصیتی بینظیر ایشان تاثیر بسیاری داشته باشند. 

علاوه بر آن که ایشان با رتبه عالی از دانشگاه عالی موسیقی در رشته نوازندگی پیانو فارغ التحصیل شده اند همچنین اخذ دکترای تخصصی (Ph.D) در رشته پژوهش هنر گرایش موسیقی را نیز نباید از قلم انداخت.

شاخص ترین فعالیت های هنری

تدریس مسلط دروس آهنگ سازی پیانو، هارمونی، فرم موسیقی جهان، تاریخ موسیقی و سلفژ برای هنرجویان پسر در مقطع متوسطه 

آموزش حرفه ای مفاهیم دروس هارمونی، هارمونی پراتیک، پیانو، سلفژ و دشیفراژ

نقش تاثیر گذار به عنوان تایید گر و تثبیت کننده سر فصل های دروس رشته آهنگ سازی هنرستان عالی موسیقی

فعالیت خیره کننده به عنوان پیانیست ارکستر سمفونیک تهران و گروه کر تالار وحدت و ....

 

آموزش دف مقدماتی

مسعود حبیبی

آموزش تئوری موسیقی، دف، صداسازی و آواز بصورت تصویری و آنلاین توسط خنیاگر2

هنرجو با تهیه این ۱۵ جلسه بینظیر می تواند پله های آموزشی را گام به گام بپیماید و بر تکنیک هایی همچون "اشاره چپ"، "دو دستی" ،"خیز و افت عمودی" و ... مسلط شود. 

لحن شیوا در کنار مهارت بالای استاد حبیبی در بیان ریتم های ۴/۴، 3/4 و 6/8، میزان های ترکیبی و ضد ضربه را نیز نباید از قلم انداخت. 

اجرای کلیه تمارین کتاب نیز به افراد اشتیاق بسیاری می دهد که برای تماشای چندین باره فیلم های آموزشی انگیزه داشته باشند تا در کمترین زمان شاهد رشد و شکوفایی خیره کننده ای نیز باشند.

آموزش دف متوسطه (متد اختصاصی) - استاد مسعود حبیبی

علاقمندان به یادگیری دف این ساز اصیل و عرفانی در این دوره همگام با استاد مسعود حبیبی می توانند توانمندی خود را ارتقا بخشند. 

آموزشات این ۱۰ جلسه پربار بر اساس کتاب "آموزش ریتم و دف ۲ " تالیف خود استاد صورت می گیرد، بی جهت نیست که بازدهی بالایی نیز به همراه دارد.

درباره مدرس

مسعود حبیبی این استاد چیره دست توانمندی خیره کننده ای در زمینه نوازندگی دف دارد. همچنین نباید سابقه درخشان ایشان در تربیت هنرجویان بسیار را از قلم انداخت. 

 استعداد و علاقه وافر به موسیقی اصیل ایرانی سبب شده که ایشان همچنین بتوانند پیانو را نیز در سطح ماهر ترین هنرمندان بنوازند و موسیقی دلکشی را به نمایش بگذارند. 

فعالیت های هنری

 • تاسیس گروه دالاهو و فعالیت نوازندگی در آن
 • دف نوازی شاخص در گروه صبا
 • دف نوازی بینظیر در گروه بیدل
 • دف نوازی گوشنواز در گروه نوا
 • دف نوازی حرفه ای در گروه عارف
 • نواختن هنرمندانه دف در مجموعه سی دی ها و کاست هایی مانند زورق مهتاب، بهشت من، نو بهار، رقص گل ها، دشت شقایق ها و اجرای شاخص دف در سریال هایی همچون ولایت عشق، تنها ترین سردار، امام علی و ....
 • طراحی و رونمایی از مدل جدیدی از ساز دف
 • نوشتن کتاب شیوه نوین دف نوازی در ۴ جلد

 

آموزش صداسازی و پرورش صدا

هانیه کیان

آموزش تئوری موسیقی، دف، صداسازی و آواز بصورت تصویری و آنلاین توسط خنیاگر 4

در این ۱۸ جلسه آموزشی هنرجو می تواند از متد ها و تمارین شاخصی که گنجانده شده اند بهره بسیاری ببرد تا به راحتی کنترل صدای خویش را به دست گیرد. 

فرد اگر همگام با استاد تمارین را به پیش ببرد می تواند به راحتی و بدون تنش، فشار، انقباض شاهد کارایی بالای از تار های صوتی و حنجره خویش باشد و در آخر از مهارت کنترلی خویش شگفت زده شود. 

با این بسته آموزشی شگفت انگیز و تاکتیک های مهیج آن دیگر رویای خوانندگی از آواز سنتی ایرانی تا پاپ، کلاسیک و راک دور از انتظار نیست و به راحتی به واقعیت تبدیل می شود. تلاش و تمارین می تواند نقش استعداد را کمرنگ کند.

درباره مدرس

هانیه کیان همواره از توانمند ترین اساتید در زمینه آموزش صدا سازی و مبانی آواز یاد می شود که توانسته شاگردان بسیاری را تربیت و با موهبت های درونی آشنا کند..

فعالیت های شاخص هنری

 • همکاری موفق با ارکستر ملی
 • اجرای شاخص کنسرت همراه با بیژن کامکار در قونیه
 • همکاری با مرحوم ناصر چشم آذر در موسیقی فیلم "نبات" و آواز خوانی خیره کننده 

خنیاگر به فرصت آموزشی برابر برای تمامی ایرانیان هنر دوست حتی خارج از کشور می اندیشد.

آکادمی حرفه ای خنیاگر با فراهم کردن بستر آموزشی راحت و در دسترس در نظر دارد تمامی علاقمندان به موسیقی که کم نیز نیستند بتوانند راحت و بدون دغدغه در هر جای این کره خاکی بیاموزند و به شکل باور نکردنی حرفه ای بنوازند. 

سخن پایانی

اگرچه آموختن ساز کار آسانی نیست اما در صورتی که بتوانید در شرایطی استاندارد از تجربیات برترین اساتید موسیقی استفاده کنید، یادگیری تبدیل به روندی لذت بخش و پر بازده خواهد شد. 

خنیاگر این آکادمی حرفه ای با تهیه محتوای آموزشی بینظیر بستری فراهم کرده است تا تمامی فرزندان هنر دوست ایران در هر شهر و روستا و حتی خارج از کشور بتوانند با قیمتی مقرون به صرفه شاهد نتایج شگرف باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتربه وب سایت https://khonyagar.com مراجعه نمائید.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها