جهت دریافت وام 7 میلیونی بازنشستگان اینجا کلیک کنید

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری درباره ثبت نام دوم بازنشستگان برای دریافت وام، توضیحاتی داد.

جهت دریافت وام 7 میلیونی بازنشستگان اینجا کلیک کنید
مدیر کل امور  فرهنگی و اجتماعی  بازنشستگان صندوق  بازنشستگی  کشوری درباره ثبت نام دوم بازنشستگان برای دریافت وام، توضیحاتی داد.
 
 
 
 

 زهرا زاده‌ غلام مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در گفت‌وگویی درباره ثبت نام دوم بازنشستگان برای دریافت وام، اظهار کرد: مرحله اول برای اعطای وام به بازنشستگان از شهریور ماه ۹۸ و تا فروردین ماه ۹۹ بوده است و کسانی که ثبت نام کرده بودند در این مدت وام را دریافت کردند.

وی بیان کرد: در این مدت ۶ ماهه، ۲۰۰ هزار نفر ۷ میلیون وام دریافت کردند همچنین باید گفت که سود این وام ۴ درصد بوده و طی ۳ سال از حقوقشان کسر می‌شود.

زاده‌غلام خاطرنشان کرد: مهلت ثبت نام مرحله دوم اعطای وام به بازنشستگانی که دریافت نکردند نیز برای سال جدید اعلام خواهد شد و آن دسته از بازنشستگان می‌توانند برای دریافت این وام اقدام کنند.

‍‍‍

ارسال نظر

 • کیومرث آگاهی ارسالی در

  با سلام من در مرحله اول وام بازنشستگان آموزش و پرورش ثبت‌نام کردم و پیامک تایید برام اومد وزمان دریافت وام من را اردیبهشت اعلام نموده اید چگونه میگویند برای مرحله اول کلا پرداخت شده در حالی که وجهی به حساب من واریز نگردیده . لطفاً جواب بلاتکلیفی ما را بدهید با تشکر .

  • پروانه محمدی ارسالی در

   من مستمری بگیر هستم همسرم فوت کرده به من این وام تعلق میگیره

 • عیسی ارسالی در

  سلام‌ببخشید توضیح بدین که من بابام‌پانصدسال نودوهشت داره میگیره چقدر وام‌ بهش پرداخت میشه بعدمدارک چی میخوادممنون

 • ناشناس ارسالی در

  وام 7ملیونی اسم مرحله 7بود هنوز هیچگونه وامی به حسابم واریزنشده

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها