شایعه | الهام حمیدی از همسرش طلاق گرفت + علت طلاق

جزئیات طلاق الهام حمیدی از همسرش را در اینجا بخوانید .

شایعه | الهام حمیدی از همسرش طلاق گرفت + علت طلاق

الهام حمیدی|معمولا شایعات پیرامون سلبریتی ها زیاد است اما به تازگی الهام حمیدی درمصاحبه ای از طلاق خودش در سن کم پرده برداشت . الهام حمیدی که مدت زیادی از ازدواج دومش نگذشته است در مورد ازدواج اول و طلاق همسرش صحبت کرده است .

 

ازدواج مجدد الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر جذاب و خوش چهره ی کشورمون که بسیار کم حاشیه است صحبت های جنجالی در مورد خودش کرده است در ادامه می توانید از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش را اینجا بخوانید

ازدواج و طلاق الهام حمیدی ,الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون، در گفتگو ای درمورد ازدواج سابقش در سن پایین چنین بیان کرد.

الهام حمیدی گفت: من یکبار حدود ۱۰ سال پیش در سن پایین ازدواج کردم و بعد از مدتی از یک دیگر طلاق گرفتیم و سرانجام نگرفت.

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

 

ماجرای دردسر جمله ازدواج نکردم برای الهام حمیدی در برنامه دورهمی و حمله شدید کاربران مجازی

الهام حمیدی جمعه ۱۱ تیر ماه سال گذشته، در برنامه دورهمی مهران مدیری حاضر شد، ودر بخشی از این برنامه گفت ازدواج نکرده و مجرد است.تعداد زیادی از کاربران فضای مجازی پس از این برنامه، به پیج او رفتند و یادآور شدند که پیش از این ازدواج کرده است.

بحث حتی بر سر حضور این بازیگر فیلم‌ها و سریال‌های ارزشی سینما و تلویزیون، همراه با همسرش، در برنامه‌ای به نام ستاره‌هاست.

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

عکس الهام حمیدی

«خواهشا منه ، عجول و لجباز و از ادامه فعالیت در اینستا و شبکه مجازی پشیمان نکنید ، خواهش میکنم وکیل پایه یک دادگستری نشید و من و ادمها و زندگی شخصی مارو قضاوت نکنید من سعی کردم گفت و گویی روان و بی ریا و خالص داشته باشم اما واقعا از دست برخی افراد نمیتوان آب خورد و براحتی نام و فامیلت و گفت چه برسه به مسائل شخصی و زندگی خصوصی ، من مخفی کاری نکردم و گفتم قسمت نشده ازدواج کنم چون در حال حاضر و مدتهاست مجردم و ازدواج نکردم و حاضر نیستم برای بیماری عده قلیلی دارو و سوژه باشم انهم در حوزه زندگی خصوصی ، همدیگرو زود قضاوت نکنیم.ای کاش می ‌شد جای من بودید و برخی از این کامنت ها رو میخوندید و هضم می‌کردید ، مننون از دوستان و دوستداران واقعی و پاک خواهر همه ی شما الهام»

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

 

ماجرای ازدواج و طلاق الهام حمیدی

قبلا خبر آن‌لاین گزارش دادهبود که در ضیافت افطار رییس جمهور، وزیر ارشاد این بازیگر را بعنوان ایفاگر نقش‌های ارزشی و ماندگار معرفی کرده است.الهام حمیدی در واکنش به این رخداد، این متن را منتشر کرده است.

همینطور دراین خبرگزاری صحبت‌های حمیدی درمورد ازدواج، در برنامه دورهمی، اینگونه نقل شده است: «حمیدی با بیان این که هر شخصی با شغل ما کنار نمی

آید، از دلایل مجرد بودنش گفت: تا همین حالا قسمت نشده ازدواج کنم ودر حیطه کاری ما انتخاب بسیار سخت است و هر شخصی با این شغل کنار نمی‌آید.ولی اگر بخواهم روزی ازدواج کنم، انتخابم به دور از عرصه بازیگری، تلویزیون، سینما و این فضا است.»

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

حکایت ازدواج و طلاق الهام حمیدی

مهران مدیری  در برنامه «دورهمی» با پرداختن به موضوع مد و مدگرایی، هنجارها و بازتاب آن در جامعه میزبان الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون شد.در ابتدای برنامه مهران مدیری با تعاریفی از واژه مد و ریشه آن در دنیای انسان‌های اولیه، نیم نگاهی به دنیای مد امروز داشت؛ از نوع پوشش بازیگران و عوامل فیلمهای سینمایی در جشنواره‌ها گفت و درمورد اشاعه آن در جامعه بیان کرد: هر آن چیزی که فلان بازیگر در فلان جشنواره به روی فرش قرمز پوشیده، فردا در همه ی مغازه ها و تن همه ی مردم است.

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

ازدواج و طلاق الهام حمیدی از زبان خودش

همینطور در ادامه کارگردان  برنامه دورهمی  عنوان کرد:

حوزه مد و مدگرایی نه تنها نوع لباس و یا آرایش چهره را تحت تاثیر قرار داده است، بلکه پدر دنیای ادبیات را هم

درآورده و تمام لفظ‌ها و واژه ها را تغییر داده است.«دورهمی» به انضمام بخش نمایشی که داشت میزبان الهام حمیدی

بازیگر سینما و تلویزیون شد و مهران مدیری وی را فردی ستمدیده، آرام، مثبت، عاشق نقش های تاریخی وصف و به روی صحنه «دورهمی» دعوت کرد.

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

الهام حمیدی در دورهمی

از همان ابتدا الهام حمیدی پس از درود و احوالپرسی با تماشاگران و همینطور بینندگان پای تلویزیون درمورد مظلومیت خودش که مهران مدیری اشاره کرده بود، گفت: من اصلا ستمدیده نیستم و شما ازآن طرف ماجرا خبر ندارید.شاید این مظلومیت به خاطر نقش‌هایی است که من بازی کردم.متاسفانه همیشه نقش های مثبت و جدی به من داده میشود و هربار که خودم آمدم و ساختار شکنی کنم، نگذاشتند و گفتند که این نقش مال شما نیست.

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

 

حاشیه ازدواج و طلاق الهام حمیدی

وی افزود: من خودم به شخصه عاشق کارهای خنده دار هستم و خیلی دوست دارم کاری خنده دار بازی

کنم و حتی مطمئن هستم که شاید بهتر از نقش های جدی آنرا بازی کنم.مهران مدیری در راستای صحبت

های حمیدی بیان کرد: مشکل سینمای ماست که فکر میکند برای سهولت کار خودش بازیگرهایی را انتخاب کند که

برای همان مدل بازی آماده هستند و از قبل زمینه اش را دارند.

متاسفانه این تبدیل به یک بحران شده در سینمای ما و دلیلش هم بازی های کلیشه و انتخاب آسان تر است.

ماجرای ازدواج و طلاق الهام حمیدی

مهران مدیری با دقت به گفته های الهام حمیدی در خصوص بازی در نقش خنده دار به او پیشنهاد بازی در کارهای بعدی را داد و حمیدی هم باابراز خوشحالی پذیرفت.حمیدی با بیان این که هر شخصی با شغل ما کنار نمی‌آید، از دلایل مجرد بودنش گفت:

تا هم اکنون قسمت نشده ازدواج کنم ودر حیطه کاری ما انتخاب بسیار سخت است و هر شخصی با این شغل کنار نمی‌آید.ولی اگر بخواهم روزی ازدواج کنم، انتخابم به دور از عرصه بازیگری، تلویزیون، سینما و این فضا است.

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

الهام حمیدی در دورهمی

بازیگر سریال «یوسف پیامبر «ع»» با بیان این که علاقه زیادی به  طراحی لباس  دارم، خاطرنشان

کرد: در دوره ای مزون لباس داشتم اما از روی بدشانسی به زمانی خوردم که دلار در ایران گران شده

بودو بجای سود خسارت می‌کردم و همه ی چیز را فراموش کردم و مزون تعطیل شد.

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

الهام حمیدی

حمیدی در پایان با اهدای یکی از تابلوهای نقاشی خود به موزه «دورهمی» به رفتار صحیح در  فضای مجازی  اشاره کرد و گفت:

من دو ماه است که در اینستاگرام به خاطر حواشی و اتفاقاتیکه در دنیای بازیگری و هنر رخ می‌دهد، فعالیت می‌کنم.

خواهشی که دارم این است که به سهولت قضاوت نکنیم، انگ نزنیم و تا این اندازه عجولانه تصمیم نگیریم.

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

 

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی «زاده ۸ آذر ۱۳۵۶ در تهران»  بازیگر  سینما  و تلویزیون ایرانی است.او تحصیلاتش

را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته است.

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

الهام حمیدی

وی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته است و همان کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان»

رامین لباسچی انتخاب شد.

درسال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک»، پیروز به کسب تندیس زرین برترینبازیگر نقش مکمل زن، از جشن منزل سینما گردید.از مجموعه‌های تلوزیونی که حمیدی در انهابه ایفای نقش پرداخته است؛می توان از «مسافری از هند»، «زیر تیغ»، «آخرین دعوت» و «شوق پرواز» نام برد.

او همینطور بازی در فیلم‌هایی امثال «بچه‌های ابدی»، «ملک سلیمان» و «گهواره‌ای برای مادر» را در کارنامه هنری خویش دارد و « یوسف پیامبر ».

از طلاق تا ازدواج مجدد الهام حمیدی به گفته ی خودش

عکس های الهام حمیدی و همسرش + بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی , بیوگرافی الهام حمیدی , عکس الهام حمیدی و همسرش , hgihl pldnd

نمکستان : الهام حمیدی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر کشورمان در هشتم آذر ماه سال ۱۳۵۶ شهر تهران متولد شد. تحصیلاتش با شغلش مرتبط نیست و تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رسانده است. این بازیگر فعالیت در عرصه بازیگری را به طور جدی از سال ۱۳۸۰ آغاز کرد و با نقش پروانه در سریال مسافری از هند به شهرت رسید.

الهام حمیدی

 

ازدواج اول الهام حمیدی :

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشومان در سن ۲۰ سالگی قبل از بازیگری و معروف شدنش یک بار ازدواج کرد اما پس از چند سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

الهام حمیدی در مورد طلاقش در برنامه تی وی پلاس گفت : در سن کم ازدواج کردم و چند سالی هم با همسرم زندگی مشترک داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم ادامه دهیم و از هم جدا شدیم. ضمن اینکه این بازیگر مجددا تائید کرد که دوست ندارد زندگی شخصی اش را در رسانه ها بازگو کند.

نظر الهام حمیدی درباره ازدواج :

الهام حمیدی در مصاحبات خود گفت که ازدواج با فردی مناسب می تواند یک اتفاق خوب باشد همچنین در برنامه دورهمی گفت با فردی ازدواج خواهد کرد که کارش خارج از فضای سینما و بازیگری باشد.

عکس ازدواج الهام حمیدی

 

ازدواج دوم الهام حمیدی :

الهام حمیدی در ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷ مجدد ازدواج کرد . وی در ۱۴ بهمن ماه با انتشار پستی خبر ازدواجش را رسانه ای کرد و عکس ازدواجش در اینستاگرام منتشر شد. نام همسر وی علیرضا صادقی می باشد.

وی  با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود نوشت: ای در دل من، میل و تمنا، همه تو ! وَندَر سر من، مایه ی سودا، همه تو ! هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو

ازدواج دوم الهام حمیدی

 

خانواده الهام حمیدی :

الهام حمیدی در خانواده ای آشنا به هنر و بازیگری متولد شد. پدر خانم حمیدی در دوره جوانی بازیگر تئاتر بود و اکنون کارمند بازنشسته می باشد. وی فرزند اول خانواده است و دو برادر کوچکتر از خود دارد.

الهام حمیدی و پدرش

 

ورشکستگی مزون الهام حمیدی :

الهام حمیدی در مصاحبه ای در مورد فعالیت های اقتصادی خارج از بازیگری و شکست خوردن در کار مزون لباس اینگونه پاسخ داد : دوره‌ای تصمیم گرفتم برای ایجاد یک حاشیه امن اقتصادی کار مزون لباس را شروع کنم

اما از آنجا که ‌آدم بدشانسی هستم به محض ورودم ،  دلار به سه‌ برابر قیمت خود رسید و یک دفعه من که با دلار ارزان شروع کرده بودم، متحمل ضرر مالی زیادی شدم این اتفاق چنان در روحیه‌ام اثر گذاشت که کاملا از ریسک‌های مالی ترسیدم.

عکس جدید الهام حمیدی

 

سابقه فعالیت الهام حمیدی : 

عموی پدر الهام حمیدی از گویندگان رادیو و پدرش بازیگر تئاتر بود به همین دلیل وی از کودکی و از دوره دبستان بازیگری را شروع کرد. این بازیگر از سن ۷ سالگی در نمایش های مدرسه حضور داشت و در همان سن اولین جایزه بازیگریش را گرفت. وی پس از گذراندن کلاس های بازیگری فعالیت در عرصه بازیگری را به طور جدی از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد .

الهام حمیدی برای اولین بار در سال ۱۳۷۹ با نقش آفرینی در سریال ” کوی دامون ” به کارگردانی عباس رنجبر مقابل دوربین رفت که این سریال در سال ۱۳۸۰ پخش شد. فیلم “دنیا” ساخته منوچهر مصیری اولین تجربه ی بازیگری اش در سینما می باشد. وی در اوایل بازیگری بدون وسواس در انتخاب نقش در سریال ها و فیلم ها حضور داشت و بیشتر سعی می کرد تجربه کسب نماید.

پس از فیلم دنیا در چند سریال و فیلم سینمایی دیگر ایفای نقش نمود اما سریالی که او را مشهور ساخت “سریال مسافری از هند” ساخته قاسم جعفری می باشد. این سریال در سال ۱۳۸۲ پخش شد و از سریال های پر مخاطب آن زمان بود. الهام حمیدی با ایفای نقش پروانه در این سریال توانست توانایی خود را در بازیگری نشان دهد و در میان مردم شناخته و دیده شود.

الهام حمیدی با بازی در فیلم سینمایی “خیلی دور خیلی نزدیک تندیس” توانست  تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از خانه سینما دریافت کند. از جمله آثار مهم و به یاد ماندنی الهام حمیدی می توان سریال یوسف پیامبر، سریال زیر تیغ، مختارنامه و همه چیز آنجاست را نام برد.

الهام حمیدی از مراحل بازیگری اش می گوید :

هنوز به دوران سوم بازیگری‌ام نرسیدم. در دوره اول بازیگری به خاطر اینکه می‌خواستم حضورم را تثبیت کنم، سعی می‌کردم تجربه کسب کنم و در فیلم‌های تلویزیونی، سریال و سینما و در هر ژانری بازی کنم، اما خوشبختانه از همان ابتدا نقش‌های اصلی به من پیشنهاد شد. بعد از سریال «مسافری از هند»، الهام حمیدی تثبیت شد و من مرحله دوم بازیگری خود را آغاز کردم.

همان طور که می‌دانید «مسافری از هند» بسیار پر بیننده و به طبع، بازی من هم دیده شد. پس از این سریال در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک» ایفای نقش کردم که هم در جشنواره فجر و هم در جشن خانه‌سینما کاندیدای جایزه شدم و فضای بسیار خوبی بود که خودم را نشان دهم و البته جایزه جشن را گرفتم. در این مرحله معمولا سعی می‌‌کنم که در پذیرش پیشنهادها کمی بیشتر دقت کنم…

عکس و بیوگرافی الهام حمیدی

صفحه اینستاگرام الهام حمیدی :

وی در اینستاگرام با آی دی elhamhamidiiii فعالیت دارد.

صفحه اینستاگرام الهام حمیدی

 

فیلم های سینمایی الهام حمیدی :

 • تخته گاز (۱۳۹۷)
 • ثبت با سند برابر است (۱۳۹۴)
 • دو دوست (۱۳۹۳)
 • گهواره ای برای مادر (۱۳۹۱)
 • راه بهشت (۱۳۹۰)
 • اخلاقتو خوب کن (۱۳۸۹)
 • ما همه گناهکاریم(۱۳۸۹)
 • سه درجه تب (۱۳۸۸)
 • دلداده (۱۳۸۷)
 • ملک سلیمان (۱۳۸۷)
 • محیا (۱۳۸۶)
 • بچه های ابدی (۱۳۸۵)
 • سرگیجه (۱۳۸۵)
 • شهر آشوب (۱۳۸۴)
 • خیلی دور، خیلی نزدیک (۱۳۸۳)
 • وعده دیدار (۱۳۸۲)
 • تیک (۱۳۸۰)
 • دنیا (۱۳۸۰)

 

سریال های الهام حمیدی :

 • روزهای بی قراری (۱۳۹۵)
 • همه چیز آنجاست (۱۳۹۳)
 • سرزمین کهن (۱۳۹۲)
 • راز پنهان (۱۳۹۱)
 • شوق پرواز (۱۳۸۹–۱۳۹۰)
 • سقوط آزاد (۱۳۹۰)
 • موج و صخره (مجیدصالحی ۱۳۸۹)
 • مختار نامه (داودمیرباقری ۱۳۸۱–۱۳۸۹)
 • تبریز در مه (۱۳۸۹)
 • آخرین دعوت (۱۳۸۷)
 • یوسف پیامبر (۱۳۸۷)
 • شهریار (۱۳۸۵)
 • زیر تیغ (۱۳۸۵)
 • مسافری از هند ( ۱۳۸۲)
 • پرده عشق (۱۳۸۰)
 • پرونده های مجهول (۱۳۸۰)
 • آتش و شبنم (۱۳۸۲–۱۳۷۹)
 • نفس سنگ (۱۳۸۰)
 • آوایی در گلستان (۱۳۷۹)
 • جوان امروز (۱۳۷۹)
 • کوی دامون (۱۳۷۸)

الهام حمیدی در خاله سوسکه

 

حس رقابت در الهام حمیدی :

حس رقابت در هر کاری و هر شغلی وجود دارد، اما من چنین خصلتی نداشتم و در مقابل من هم کسی از بازیگران چنین برخوردی نداشت که برای مثال زیر پایم را خالی کند. زمانی هم که با بزرگان سینمای ایران همبازی بودم، آنان هم چنین برخوردی با من داشتند، مثل سریال «زیر تیغ»، من ۷ ماه در آن مجموعه، نقش دختر پرستویی و معتمد آریا را بازی کردم و خیلی با آنان خو گرفتم… فضای دوستانه زیر تیغ، به شکلی بود که زمان پایان فیلمبرداری همه ناراحت بودند.

شخصیت و علایق الهام حمیدی :

الهام حمیدی هیچ گونه عمل زیبایی انجام نداده و مخالف عمل زیباییست. وی در این باره گفت: من مخالف عمل‌ های زیبایی هستم چون چهره طبیعی را دوست دارم اما کارهای مراقبتی را انجام می‌ دهم و از کرم‌ ها و لوسیون‌ ها برای حفظ شادابی و رطوبت پوست استفاده می‌ کنم.

الهام حمیدی به آراستگی پوشش خود اهمیت می دهد و معمولا با لباس های خاص و تجملاتی در مراسم های مختلف شرکت می کند. وی کارهای هنری مختلف از جمله نقاشی، طراحی لباس و کارهای دستی را تجربه کرده است. از میان بازیگران به پرویز پرستویی، اکبر عبدی، گوهر خیراندیش و فاطمه معتمدآریا علاقه دارد. این بازیگر اهل سیاست نیست اما همیشه انتخابات شرکت می کند .

عکس الهام حمیدی

 

افتخارات الهام حمیدی : 

 • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن در بیست و سومین جشنواره فیلم فجر برای فیلم خیلی دور خیلی نزدیک (۱۳۸۳)
 • نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم گهواره‌ای برای مادر
 • جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل زن در نهمین جشن خانهٔ سینما برای فیلم خیلی دور خیلی نزدیک (۱۳۸۴)
 • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن بخش بین‌الملل سی و یکمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم گهواره‌ای برای مادر

عکس های جدید و دیده نشده الهام حمیدی

 

الهام حمیدی در فیلم دنیا :

فیلم دنیا درمورد زندگی و ارتباطات مردی مذهبی با بازی محمدرضا شریفی نیا است که عاشق دختر جوان و مغروری به نا دنیا می شود که نقشش را هدیه تهرانی بازی کرده است. حاجی برای رسیدن به دنیا دست به هر کاری می زند.

او از آبروی خود می گذرد تا به دنیا برسد ولی در آخر داستان متوجه می شود دنیا هیچ علاقه ای به او ندارد و فقط بازیچه دست او بوده است. الهام حمیدی نقش دختر یا عروس حاجی را بازی کرده است.

الهام حمیدی در نمایی از فیلم دنیا رد نقش دختر حاجی

 

الهام حمیدی در سریال یوسف پیامبر :

الهام حمیدی در سریال یوسف نقش همسر حضرت یوسف را بازی کرده است. وی در این سریال همبازی بازیگرانی از جمله مصطفی زمانی، کتایون ریاحی، و لیلا بلوکات بود.

نظرات الهام حمیدی در مورد بازی در سریال یوسف پیامبر :

اولین بار که وارد دکور عظیم سریال شدم، خیلی برایم خوشایند و جذاب بود! دکور سریال بسیار عظیم بود، همین طور نوع پوشش و گریم… چون من وسط کار به پروژه پیوستم از همان زمان برایم مشخص بود که این سریال برای بیننده هم جذاب خواهم بود.  آن فضاهای بسته‌ای که شما در سریال دیده‌اید، مثل کاخ، معبد و منزل زلیخا و… در یک سوله بود در فرهنگسرای خاوران.

که قسمت قسمت آن را ساخته بودند، در واقع همه قسمت‌های داخلی این سریال در آنجا تصویربرداری شد، اما خانه یوسف(ع) در همان شهرکی بود که بخش اصلی آن شهر را شما در سریال دیدید. البته دکور شهر اصلی و آن ساختمان‌های عظیم از بتن ساخته شده بود که پشت آن چیزی نبود. یعنی در را باز می‌کردید، فضای خاصی نبود

و این از هنر تصویربرداری مرحوم رسول احدی بود که به واقع زیبا تصویربرداری می‌کرد، روحش شاد. داستان حضرت یوسف (ع) را همه می‌دانستند، اما ریز داستان را خیلی‌ها نمی‌دانستند. آن روزی که به من پیشنهاد بازی در سریال را دادند و گفتند که نقش همسر حضرت یوسف (ع) را بازی می‌کنی، خودم نمی‌دانستم که حضرت یوسف زنی دیگر، غیر از زلیخا دارد!

مصطفی زمانی و الهام حمیدی در یوسف پیامبر

الهام حمیدی در کودکی :

الهام حمیدی با انتشار این تصویر نوشت: اینبار خارج از فضای کاری با همکار خوبم آقای پژمان بازغی،که همیشه خوش اخلاق و خوش خنده هست و نفسش به دختر دلبندش ،نفس عزیز بنده ، در افتتاح رستوران مگنت متعلق به آشنایان و دوستان مشترکمان که واقعا غذاهای خوشمزه و سالمی داشت.

کودکی و بچگی الهام حمیدی , بیوگرافی الهام حمیدی , عکس های الهام حمیدی

 

الهام حمیدی در جشنواره فیلم برلین ۲۰۱۷ :

الهام حمیدی با انتشار این تصویر نوشت: جشنواره فیلم برلین ٢٠١٧ ، محلی برای تداخل و تلاقی فرهنگی و سنت و تفکر کشورها در هنر هفتم ،

الهام حمیدی خارج از کشور , بیوگرافی الهام حمیدی , hgihl pldnd

الهام حمیدی ، ابوالفضل پورعرب ، بهنوش بختیاری و پژمان بازغی در سریال روزهای بیقراری :

سریال روزهای بیقراری داستان دوستانی به نام های فرهاد ، رها و سارا هست که در حال تحصیل در دانشگاه می‌باشند. رها و فرهاد با هم ازدواج می‌کنند. پس از یکسال رها باردار می‌شود و …

الهام حمیدی و ابوالفضل پورعرب,الهام حمیدی و بهنوش بختیاری,الهام حمیدی و پژمان بازغی,الهام حمیدی در سریال روزهای بیقراری

الهام حمیدی ، امین حیایی ، مجید صالحی و سپند امیرسلیمانی در فیلم ثبت با سند برابر است :

در خلاصه فیلم ثبت با سند برابر است آمده است که همیشه تو زندگیم دنبال یه پاس طلایی بودم ولی بهم پاس که ندادن هیچ، خودشون توپ رو کردن تو گل! اونا شدن غزال تیزپا، من شدم شیر بی یال… .

الهام حمیدی در فیلم ثبت با سند برابر است,فیلم های الهام حمیدی,hgihl pldnd

الهام حمیدی و حمید عسکری در فیلم دو دوست :

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که مژگان که از خانواده ای ثروتمند است، برای ادامه تحصیل به خارج کشور رفته و بدون اطلاع خانواده با اشکان ازدواج کرده ولی بعد از اینکه متوجه میشود اشکان خلافکار است؛ به همین علت او به ایران باز میگردد و…

الهام حمیدی و حمید عسکری,الهام حمیدی در فیلم دو دوست,همسر سابق الهام حمیدی

 

الهام حمیدی در بازارچه خیریه :

الهام حمیدی با انتشار این تصویر نوشت : در کنار همکار و بانوی زیبا و نازنین سینما ایران خانم نیکی کریمی که با حوصله و در شب های پرکارش به بازارچه آمد و خسته نباشید و تسلیت به یکی از مهربون ترین اعضای خیریه خانم رسولی که فرشته وار برای بچه های خیریه دل می سوزونه و برای خیلی هاشون حق مادری بجا میاره، خدا قوت

الهام حمیدی,الهام حمیدی و نیکی کریمی,عکس جدید الهام حمیدی

در ادامه با عکس های جدید و دیده نشده الهام حمیدی همراه ما باشید

عکس ازدواج الهام حمیدی

عکس ازدواج الهام حمیدی

عکس های ازدواج الهام حمیدی

عکس های ازدواج الهام حمیدی

رز رضوی و الهام حمیدی

رز رضوی و الهام حمیدی

عکس الهام حمیدی و همسر اولش

عکس الهام حمیدی و همسر اولش

عکس های دیده نشده الهام حمیدی

عکس های دیده نشده الهام حمیدی

نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی

نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر سینما

الهام حمیدی بازیگر سینما

الیکا عبدالرزاقی و آناهیتا نعمتی و الهام حمیدی

الیکا عبدالرزاقی و آناهیتا نعمتی و الهام حمیدی

 عکس های جدید الهام حمیدی

 عکس های جدید الهام حمیدی

بیوگرافی و عکس های جدید الهام حمیدی

بیوگرافی و عکس های جدید الهام حمیدی

الهام حمیدی

الهام حمیدی

الهام حمیدی , بیوگرافی الهام حمیدی , عکس الهام حمیدی , hgihl pldnd

عکس های جدید الهام حمیدی

سیاوش خیرابی و الهام حمیدی

سیاوش خیرابی و الهام حمیدی

شیلا خداد و الهام حمیدی

شیلا خداداد و الهام حمیدی

عکس های دیده نشده الهام حمیدی

عکس های دیده نشده الهام حمیدی

الهام حمیدی در مراسم عروسیش

عکس های جدید و پشت صحنه الهام حمیدی به همراه زندگینامه این بازیگر

زندگینامه و عکس های الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون

زندگینامه و عکس های الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون

شهاب حسینی و الهام حمیدی در شوق پرواز

شهاب حسینی و الهام حمیدی در شوق پرواز

مهران مدیری و الهام حمیدی در برنامه دورهمی

مهران مدیری و الهام حمیدی در برنامه دورهمی

عکس پدر و مادر و برادر الهام حمیدی

عکس پدر و مادر و برادر الهام حمیدی

مادر الهام حمیدی

مادر الهام حمیدی

عکس های شخصی الهام حمیدی

عکس و بیوگرافی الهام حمیدی

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها