کیک تولد با کفش یکی از قربانیان سقوط هواپیمای اوکراینی +عکس

وقتی برخی از مردم کفش جا مانده از سقوط هواپیمای اوکراینی را تزئین کیک تولد می کنند ذهنیت مثبت و منفی و هزاران فکر دیگر در اذهان عمومی شکل می گیرد که شایسته بودن این کار را تایید نمی کند.

کیک تولد با کفش یکی از قربانیان سقوط هواپیمای اوکراینی +عکس

 در حادثه تکاندهنده و جانسوز سقوط هواپیمای اوکراینی که 176 مسافر آن زن ، مرد و کودکان بودند غم سنگینی را در دل همه جهانیان نشاند.

در محل حادثه لوازمی از جان باختگان به جان مانده بود که برخی از آنها دلخراش ترین صحنه ها را یادآوری می کند.

از کیف های دستی و چمدان جان باختگان این حادثه، عکس های یادگاری، نقاشی ، دست نوشته، سوغاتی ؛ هدایایی که خریداری کرده بودند و.... روی زمین محل حادثه تا چشم کار می کرد پراکنده شده بود.

یکی از ناراحت کننده ترین تصاویر یک لنگه کفش دخترانه قرمز رنگ مربوط به دختر بچه ای است که آرزوهایش در یک چشم بهم زدن برای همیشه سوخت.

در فضای مجازی عکس هایی منتشر شده که یک فرد با هر نیت و قصدی این لنگه کفش دخترانه قرمز را روی کیک تولدی قرار داده که با دیدن آن ناخودآگاه دلم هر بیننده ای به لرزه می افتد.

نیت و هدف این فرد مشخص نیست شاید او به ذهنش رسیده با این کار می تواند یاد و خاطرات آن عزیزان را نگه دارد اما به هر حال تصویر پسندیده و زیبایی را منتشر نکرده است و شاید با دیدن این تصویر هر بار داغ دل داغدیدگان را هزاران برابر کند

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها