مهمانی کانگورو‌ها با هویج‌ +عکس

دولت استرالیا در حرکتی انسان دوستانه بیش از ۲ هزار کیلوگرم هویج و سیب زمینی را برای نجات حیوانات جنگل‌های سوخته ارسال کرد.

مهمانی کانگورو‌ها با هویج‌ +عکس

هویج‌های ارسالی توسط هلی کوپتر برای حیوانات پرتاب شده است.

در حالی که حیوانات بومی استرالیا از جمله کانگورو‌ها در پی آتش‌سوزی گسترده این کشور با مشکلاتی برای تامین آب و غذا مواجه هستند، ماموران اداره حیات وحش "نیو ساوت ولز" محموله‌های آب و غذا برای حیوانات ارسال کردند.

اداره حیات وحش استرالیا هزاران پوند سبزیجات شامل هویج و سیب‌زمینی برای کمک به حیوانات از آسمان به پایین انداخت. این اداره اعلام کرد که یک تن هویج و سیب زمینی در شش منطقه زیست حیوانات بومی در مناطق "کاپریت" و "ولگان ولی"، یک تن در پنج منطقه پارک ملی ینگو و ۱۰۰ کیلوگرم غذا و آب نیز در منطقه "کانگورو ولی" و مقادیری نیز در مناطق دیگر برای حیوانات ارسال شده است. مجموع کمک‌ها در حدود ۴۶۰۰ پوند غذا و آب بوده است. یک سخنگوی اداره حیات وحش گفت که این کمک‌ها از طریق بالگرد به پایین انداخته شد و از طریق زمینی منتقل شد.

ارزیابی‌های انجام شده نشان میدهد که با توجه به گستردگی آتش سوزی‌های اخیر زیستگاه جمعیت گثیری از حیوانات از بین رفته و تهیه غذا و آب برای بازماندگان بسیار سخت شده و منطقه با خشکسالی روبرو است.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها