نقش‌های سینما بین ۱۰۰ نفر در حال چرخیدن است

بازیگر سریال «رستگاران» گفت: تعداد کارها بسیار کم شده و دیگر از تولیدات شاخص دهه ۷۰ و ۸۰ خبری نیست، در سینما کارگردان‌هایی به همراه ترکیب ثابت خود در حال کار کردن هستند و این عرصه بین ۱۰۰ نفر در حال چرخیدن است

نقش‌های سینما بین ۱۰۰ نفر در حال چرخیدن است

شهرام عبدلی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، پیرامون حضورش در تله فیلم «قلاب» گفت: تله فیلم «قلاب» به کارگردانی مهدی حیدری و تهیه کنندگی مصطفی علمی‌فر برای شبکه سه در مرحله فیلمبرداری است، در این فیلم در کنار بازیگرانی همچون حسن اسدی، مهدی علی پور، نیلوفر شهیدی، سیما خضرآبادی، مینا نوروزی به ایفای نقش خواهم پرداخت.

بازیگر سریال «پرستاران» در رابطه با علت ماندگاری یک سریال اذعان کرد: سریالی ماندگار می‌شود که تماشاچی بتواند خودش را در آن فضا احساس کند و یا به بیان دیگر با آن همزاد‌پنداری کند، داستان آن سریال و قصه را تخیلی و دور از دسترس و ذهن نبیند، اگر این همزاد پنداری شکل نگیرد تماشاچی از آن فاصله می گیرد.

وی در پاسخ به این که آیا بازی کردن نقش مثبت یا منفی برای وی اهمیت دارد یا خیر پاسخ داد: مثبت و منفی بودن نقش را متوجه نمی شوم، بنده فقط نقشی که پیشنهاد می شود را بازی می کنم، مثبت و منفی چیزی است که در ذهن بینندگان شکل می گیرد و کسی نمی‌تواند مثبت و منفی را تعریف کند، به عنوان مثال در سریال «خط قرمز» نمی‌توان گفت نقش بنده منفی بود یا مثبت.

بازیگر سریال «رستگاران» پبرامون اینکه تا به حال از بازی در فیلمی پشیمان شده است یا نه، اظهار کرد: نه برای من، بلکه برای هر بازیگری این اتفاق می‌افتد و من هم از بازی در برخی کارها پشیمان هستم، اساساً به نظرم بازیگری نیست که این اتفاق برایش نیفتاده باشد.

وی پیرامون ترجیح خود برای حضور در سینما و یا در تلویزیون اظهار کرد: سینما یا تلویزیون برایم اهمیتی ندارد، بلکه کار خوب برایم مهم است، هر کدام که فیلمنامه بهتری را پیشنهاد کنند آن را بر دیگری ترجیح می دهم و با کمال میل بازی می کنم.

بازیگر سریال «مختارنامه» در خصوص شاخص‌ترین نقشی که ایفا کرده است افزود: سریال «خط قرمز» به کارگردانی قاسم جعفری و سریال «فاصله ها» به کارگردانی حسین سهیلی زاده از کارهایی هستند که بیشتر در ذهن مخاطب نقش بسته اند و بنده را بیشتر با این آثار می شناسند.

وی در پایان با گلایه از وضعیت سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: تعداد کارها بسیار کم شده و دیگر از تولیدات شاخص دهه 70 و 80 خبری نیست، در سینما کارگردان‌هایی به همراه ترکیب ثابت خود در حال کار کردن هستند و این عرصه بین 100 نفر در حال چرخیدن است و اگر تیتراژها را دنبال کنید معمولاً عوامل تکراری هستند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها