سئول ۲۰۲۲؛ شهری با «وای فای» همگانی و مجانی

شهرداری سئول از تصمیم به اجرای طرحی خبر داد که به موجب آن، همه اماکن عمومی این شهر تا سال ۲۰۲۲ از شبکه های اینترنت با "وای فای" رایگان برخوردار خواهند شد و مردم به هر کجای این شهر سفر کنند، به وای فای دسترسی خواهند داشت.

سئول ۲۰۲۲؛ شهری با «وای فای» همگانی و مجانی

به نوشته روزنامه کوریا تایمز، شهرداری سئول قرار است طی سه سال آینده، ۸۵.۸ میلیون دلار در پروژه شبکه اینترنتی هوشمند سئول سرمایه گذاری کند، پروژه ای که به واسطه آن، اینترنت وایرلس به طور مستقیم در اختیار شهروندان و گردشگران گذاشته می شود و دیگر نیازی به اینترنت شرکت های مخابرات نیست.

البته، این طرح شامل منازل شخصی، مدارس، کارخانه ها و فروشگاه ها نمی شود. سئول در سال ۲۰۱۱ شروع به ارایه وای فای رایگان برای همه اداره هایش، ۲۵ اداره منطقه ای و مناطق با جمعیت متراکم، مانند بازارها و پارک ها، کرد.

خدمات وای فای عمومی فعلی حدود ۳۱ درصد سئول را پوشش می دهد اما، انتظار می رود این پوشش، ۱۰۰ درصدی شود.

شهرداری سئول قرار است تا پایان ۲۰۲۲، ۲۳.۷۵۰ منطقه دسترسی به وایرلس در اماکن عمومی، مانند ایستگاه های اتوبوس و ایجاد کند. شبکه های وای فای سئول به تکنولوژی "وای فای ۶"‌ مجهز خواهند شد که با حفظ سرعت، ثبات و امنیت اینترنت، جایی برای حرف های کلیشه ای مبنی بر پایین بودن کیفیت وای فای رایگان باقی نمی گذارد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.