تست شخصیت شناسی با رنگ چشم/ رنگ چشمتان این ویژگی‌های شخصیتی‌تان را آشکار می‌کند

مطالعات نشان داده که رنگ چشم می‌تواند شخصیت افراد را تعیین کند. با این تست شخصیت شناسی، ابعاد پنهان وجودتان را کشف کنید.

چشم شما چه رنگی است؟ قهوه‌ای، فندقی، سبز، آبی یا سیاه؟

با این تست شخصیت شناسی می‌توانید بر اساس رنگ چشم، ویژگی‌های شخصیتی جالب خودتان و اطرافیانتان را بفهمید.

این تست شخصیت شناسی ویژگی‌های شخصیتی، سطح هوش (IQ) و هوش هیجانی شما را بر اساس رنگ چشمتان بیان می‌کند.

 

رنگ چشمتان در مورد شخصیت شما چه می‌گوید؟

ویژگی‌های شخصیتی افراد چشم قهوه‌ای

 

تست شخصیت شناسی

 

این تست شخصیت شناسی می‌گوید اگر رنگ چشمان شما قهوه‌ای است، شما فردی خودکفا، اهل عمل، جدی، مصمم، برون‌گرا، خونگرم، خوش اخلاق، اجتماعی، شاداب و سرزنده هستید. 

ظاهر و نحوه صحبت کردن شما برای دیگران کاملاً فریبنده است.

مهارت‌های ارتباطی شما بالاست. قدرت ذهنی فوق العاده‌ای دارید و بسیار مهربان و وفادار هستید. به چیزی وابستگی ندارید. ممکن است نسبت به معنویات یا موضوعات عرفانی علاقه نشان دهید. در عین اجتماعی بودن می‌توانید از تنهایی و سکوت هم لذت ببرید. به اهدافی که برای زندگیتان تعیین کرده‌اید، متعهد هستید.

این تست شخصیت شناسی می‌گوید شما نسبت به روابط یا کارتان علاقه زیادی نشان می‌دهید. درگیری و تنش‌ها را به خوبی مدیریت می‌کنید. در روابطتان ترجیح می‌دهید اول طرف مقابل نظرش را بیان کند و سپس شما افکار و نظرتان را بیان می‌کنید.

 کاملاً مورد تحسین و احترام دوستانتان هستید. آرامش و خون‌گرمی شما باعث ایجاد حس شادی و امنیت در اطرافیانتان می‌شود و مردم از همراهی شما لذت می‌برند. اطرافیان شما عاشق به اشتراک گذاشتن رازها و خواسته‌هایشان با شما هستند.

این تست شخصیت شناسی می‌گوید شما افرادی را دوست دارید که به اخلاقیات پایبند باشند. مردان مورد علاقه زنان قهوه‌ای چشم، آقایانی هستند که افکارشان را صادقانه بیان می کنند.

مهارت افراد دارای چشمان قهوه‌ای در پیدا کردن دوستان جدید بالاست و آنها از ملاقات با افراد جدید و سفر کردن لذت می‌برند. چشم قهوه‌ای‌ها برای تجربه‌های جدید زندگی و همچنین یادگیری چیزهای جدید کاملا آماده هستند. 

 

 

ویژگی‌های شخصیتی افراد چشم سبز

 

تست شخصیت شناسی

 

این تست شخصیت شناسی می‌گوید اگر رنگ چشمتان سبز است، شما فردی خلاق، خودکفا، آرام و پرشور هستید.

حتی در مواقع بحرانی یا موقعیت‌های استرس‌زا نیز رفتاری منعطف و آرام دارید.

شما در روابط خود کاملاً حساس و در عین حال جذاب هستید. از دید اطرافیانتان شما در مورد عقاید و افکارتان چندان صریح نیستید.

این تست شخصیت شناسی می‌گوید شما فردی غیر قابل پیش‌بینی هستید که آزادی را دوست دارید. اما با این حال، برای روابطتان ارزش قائلید و تعهداتتان نسبت به اطرافیانتان برای شما مهم است.

شما فردی پرشور و متعهد در روابط هستید. مطالعات نشان داده که افراد چشم سبز بسیار جذاب هستند.

شما فردی کاملاً صبورید و می‌توانید احساساتتان را کنترل کنید و به راحتی عصبانی نمی‌شوید. سطح IQ شما بسیار بالاست و فردی خلاق، اصیل و روشنفکر هستید.

قدرت تمرکزتان ستودنی است و ذهنی تیزبین و اشتیاق بالایی نسبت به زندگی دارید.

 

 

ویژگی‌های شخصیتی افراد چشم آبی

 

تست شخصیت شناسی

این تست شخصیت شناسی می‌گوید اگر رنگ چشمان شما آبی است، یعنی از هوش بالایی برخوردارید. به قوانین اجتماعی

وفادار هستید و تحمل دردتان بالاست. مطالعات نشان داده که افراد چشم آبی نسبت به افراد با رنگ چشمان دیگر، شخصیت قوی‌تری دارند.

شما دعوا و درگیری‌های عاطفی را با کمترین آسیب روحی مدیریت می‌کنید. فرد محتاطی هستید که به راحتی خودتان را بروز نمی‌دهید.

این تست شخصیت شناسی می‌گوید به خاطر قدرت کنترل‌گری بالایتان، چیزی نمی‌تواند شما را تحت الشعاع قرار دهد. قبل از اینکه وارد هر رابطه یا کاری شوید، موقعیت و افراد را ارزیابی می‌کنید. از آنجایی که دیر صمیمی می‌شوید، اغلب گمان می‌کنند فرد متکبری هستید، اما افرادی که با شما صمیمی هستند شما را فردی خون‌گرم، دوست داشتنی و صمیمی می‌دانند.

شما بیشتر روزها را با روحیه‌ای شاد و سرحال سپری می‌کنید، با این حال ممکن است گاهی حتی کارهای روزمره و ساده شما را بدخلق و عصبانی کند.

 

 

ویژگی‌های شخصیتی افراد با رنگ چشم فندقی

 

تست شخصیت شناسی

 

این تست شخصیت شناسی می‌گوید اگر رنگ چشم شما فندقی است، شما فردی خیال‌پرداز، مصمم، ماجراجو و آماده برای امتحان چیزهای جدید در زندگی هستید.

شما فردی ریسک‌پذیر، پر انرژی، قوی و فعال هستید و از فکر کردن درباره چیزهای مختلف لذت می‌برید. در مواجهه با پستی و بلندی‌های زندگی شخصیتی شجاع و قاطع از خود نشان می‌دهید.

شما فردی هستید که نسبت به محدودیت‌ها، نقاط قوت و ضعف خود کاملا آگاه است. ممکن است گاهی در به دست آوردن آنچه می‌خواهید خودخواه باشید.

این تست شخصیت شناسی می‌گوید  شما با دیدی متفاوت به همه چیز نگاه می‌کنید و برای انجام کارها روش خاص خودتان را دارید. اکثر اوقات برای هر مشکلی راه حل‌های خارج از انتظار را دارید.

شما بسیار آینده‌نگر و دوراندیش هستید. همیشه دو قدم جلوتر از جمعیتید و  استقلال قوی‌ترین ویژگی شخصیت شماست.

 

 

مطالعات نشان داده که رنگ چشم می‌تواند شخصیت افراد را تعیین کند.

  • چشم قهوه‌ای‌ها قابل اعتمادند
  •  چشم فندقی‌ها مصمم و با اراده‌اند
  •  چشم آبی‌ها احساساتی‌اند
  •  چشم سبزها مرموزند
  •  چشم خاکستری‌ها محتاطند
  •  چشم سیاه‌ها عجولند

دانشمندان در سراسر جهان چندین آزمایش را برای ایجاد ارتباط بین رنگ چشم و IQ انجام داده‌اند و همچنین مطالعات بیشتری برای بررسی ارتباط ناشناخته‌ای که رنگ چشم با EQ و IQ دارد، در حال انجام است.

 

منبع: jagranjosh

مترجم: نیلوفر مجیدی

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها