واکنش بازیگران به مرگ فتحعلی اویسی

مستقل آنلاین: فتحعلی اویسی، بازیگر شناخته‌شده در سن۷۶ سالگی درگذشت. اتفاقی که واکنش هنرمندانی چون تهمینه میلانی، حامد بهداد، امیرمهدی ژوله، شقایق دهقان و ساره بیات را برانگیخت.

به گزارش مستقل آنلاین، تهمینه میلانی، حامد بهداد، امیرمهدی ژوله، شقایق دهقان و ساره بیات از جمله هنرمندانی بودند که در پست‌هایی اینستاگرامی درگذشت فتحعلی اویسی، بازیگر شناخته‌شده را تسلیت گفتند.  

تهمینه میلانی در پستی اینستاگرامی به مناسبت درگذشت فتحعلی اویسی، چنین نوشت: 

«یادش گرامی، فتحعلی اویسی بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت. تسلیت به خانواده محترم اویسی، همکاران سینمایی و سینمادوستان. یادش گرامی.» 

پست‌های بازیگران در واکنش به درگذشت فتحعلی اویسی

حامد بهداد، هنرمند دیگری بود که در پی درگذشت فتحعلی اویسی، عکسی از او را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد.

پست‌های بازیگران در واکنش به درگذشت فتحعلی اویسی

امیرمهدی ژوله، بازیگر و فیلمنامه‌نویس هم با انتشار بخشی از صدای فتحعلی اویسی در قطعه «می‌زند باران به شیشه» از آلبوم «خونه دل» از این هنرمند یاد کرد. فتحعلی اویسی، آلبوم «خونه دل» را در فروردین ۱۳۹۰ همراه با پسرش علیرضا اویسی منتشر کرده بود. 

ژوله در کپشن این پست چنین نوشت: «استاد فتحعلی اویسی. ۱۴۰۰-۱۳۲۴ افتخار این رو داشتم که در سال ۱۳۸۳ در سریال «کمربندها را ببندیم» براشون بنویسم. روح‌شون شاد» 

پست‌های بازیگران در واکنش به درگذشت فتحعلی اویسی

شقایق دهقان، بازیگر شناخته‌شده نیز با انتشار عکسی از فتحعلی اویسی در «ناخدا خورشید» به کارگردانی ناصر تقوایی در صفحه اینستاگرامش نوشت: 

«آقای خوش‌تیپ، خوش‌خنده، خوش‌اخلاق، مهربان، آقافَتَل‌جان، آقای عزیز مهر بی‌پایانتون تا همیشه در قلب ما جاری خواهد ماند. سفرتون به خیر آقاجان» 

پست‌های بازیگران در واکنش به درگذشت فتحعلی اویسی

ساره بیات، بازیگر هم با انتشار عکسی از فتحعلی اویسی در استوری اینستاگرامش نوشت: «روانتان شاد، یادتان گرامی» 

پست‌های بازیگران در واکنش به درگذشت فتحعلی اویسی

فتحعلی اویسی، بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون ایران که از چند روز پیش بر اثر سکته مغزی به کما رفته بود، امروز، سه‌شنبه ۱۳ مهر در بیمارستان چشم از جهان فروبست. 

حمید خواجه‌نژاد، مدیر روابط عمومی معاونت سیما خبر درگذشت بازیگر «ناخدا خورشید» را تایید کرده است. براساس خبر ایسنا، خواجه‌نژاد در این باره گفته است: «طبق پیگیری‌ها، از سوی بیمارستان اعلام شد که متاسفانه آقای فتحعلی اویسی صبح امروز (سه‌شنبه، ۱۳ مهر) درگذشته است.»

فتحعلی اویسی در نیمه دوم دهه هفتاد در تلویزیون بسیار فعال بود. در سینما هم بازی ماندگار او در فیلم‌های ناخدا خورشید (ناصر تقوایی، ۱۳۶۵)، سرب (مسعود کیمیایی، ۱۳۶۷)، هی‌جو (منوچهر عسگری نسب، ۱۳۶۷)، بانو (داریوش مهرجویی، ۱۳۷۰)، جهان پهلوان تختی (علی حاتمی و بهروز افخمی، ۱۳۷۶) و مومیایی ۳ (محمدرضا هنرمند، ۱۳۷۸) در یادها مانده‌ است.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها