عکس‌های هنگامه قاضیانی و خواهرش

مستقل آنلاین: هنگامه قاضیانی بازیگر سینما در پست اینستاگرامش عکسی از خواهرش در صفحه شخصی منتشر کرد.

به گزارش مستتقل آنلاین هنگامه قاضیانی بازیگر سینما در صفحه شخصی خودی پستی را منتشر کرد که در زیر میخوانیم: 

هنگامه-قاضیانی

نسبت ها گاهی دروغند ، مثلا هر کسی خاله یا عمه حقیقی نیست ، هرکسی که هم خون توست ، یار واقعی تو نیست . هرکسی پدر نیست ، مادر نیست .

سالها عمر و هی عمیق تر شدن نگاه، به روابط ، بخوای ، نخوای اینو بهت ثابت میکنه ، البته اگر خودت ، خودتو گول نزنی. شهامت و پذیرش واقعیات ، دو بال پروازن .رهات میکنن .

چند نفر از شما که این متن رو میخونین ، از نزدیکترین هم خون خودتون ضربه دیدین ؟!!، از کسی که رفیق میخوندینش !؟؟؟؟بدی دیدن از غریبه با تمام درداش ، خیلی زود ، فراموش میشه ، اما از هم خون و رفیق ، نه. چندبار بهتون گفتن این ، خواهرته ، برادرته ، خاله و فامیلته، رفیقته ، هم خونت هست ؟!! و تو هی بر اساس این قانون نامکتوب و بی اساس تو دلت بخشیدی ، اما با بخشش تو اون آدما وقیح تر و فراموشکارتر شدن ، و با ضربه دیگه ای به خودت اومدی که ، ای بابا بخشش گاهی انسانهارو دچار توهم و «بیماری فراموشی »میکنه . به تاریخ اول آفرینش برگرد ، قابیل و هابیل برادر و هم خون بودن ، اما قابیل هابیل رو کشت .هرچند که من سرنوشت هابیل و قابیل رو افسانه میبینم ، اما افسانه ها بیشترین پند رو به همراه دارند 

روزی به همین زودی داستان های کوتاهی از دختری خواهم گفت ، که بعد سالها طلسم تلقین سکوت تحمیلی ، ملاحظات رو خواهد شکست و خواهد گفت ، از ناگفته های تلنبار شده.

خزر /پاییز هزارو چهارصد

من و خواهرجای برادرم و پسرم خالی

دریا قصه ها از آن دختر بیاد دارد ، امروز بهم گفت ..

آن دختر نامش هنگامه است

پدرم از تو صداقت آموختم ، روحت رها

درضمن تاکید میکنم این روزها رو واژه رفیق کمی تامل کنیم 


 

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها