پوشش گران‌قیمت مهناز افشار

مستقل آنلاین: مهناز افشار بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که با انتشار تصویری دو نفره با دخترش لیا اینستاگرام خود را بروزرسانی کرد.

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از شایانیوز، مهناز افشار شباهت بسیار زیادی به خواننده ایرانی«گوگوش» دارد و شاید همین شبیه بودن او پلی برای پیشرفتش در آن زمان شد. وی چند سالی می شود که از ایران رفته و بازیگری را ول کرده است. البته هنر و استعداد خانم افشار را نمی توان منکر شد اما اینکه به چه دلیل دیگر فعالیتی ندارد هنوز مشخص نیست.

افشار پست و استوری های زیادی در اینستاگرامش منتشر می کند اما هیچگاه از دخترش لیا تصویری به اشتراک نگذاشته است. وی به تازگی عکسی دونفره منتشر کرد که لیا در آغوشش است اما همچنان چهره دخترش مشخص نیست. مهناز در کپشن پستش نوشت:

همه وجود من و عشق خانواده روزت مبارک

من و بابا خیلی دوست داریم و بهت افتخار میکنیم

کاش هرروز روز بچه‌ها بود اونوقت جهان و دنیای زیباتری داشتیم

If every day was a child's day, the whole world would be a better place for human beings

مهنازافشار

اما مهناز افشار در این پست از همسر سابقش هم نوشته است در صورتی که آن ها از یکدیگر طلاق گرفته و جدا شده اند. وی در این تصویر تیپی زیبا دارد که شبیه به ملکه های انگلیس شده است.

افشار در سال 1393 با محمدیاسین رامین ازدواج کرد. همسر او متولد سال 1360 و 4 سال از خودش کوچکتر بود. این زوج در خرداد ماه سال 94 صاحب فرزند دختری شدند که اسم لیا را برای او انتخاب کردند.

همسر

 

منبع: شایانیوز

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها