سوتی +18 مهران مدیری در دورهمی + فیلم

مهران مدیری از کارگردان هایی است که اثرهایی که ایجاد کرده ماندنی و پرمخاطب است. برنامه دورهمی از آن دسته از برنامه هایی بود که بسیار دیده شد. در ادامه کلیپی کوتاه از سوتی جالب مهران مدیری در دورهمی را مشاهده می کنید.

مهران مدیری از کارگردان هایی است که اثرهایی که ایجاد کرده ماندنی و پرمخاطب است. برنامه دورهمی از آن دسته از برنامه هایی بود که بسیار دیده شد. در ادامه کلیپی کوتاه از سوتی جالب مهران مدیری در دورهمی را مشاهده می کنید. مهران مدیری از ثروتمندان سینما و تلویزیون ایران است. به طوری که مجله نیوزویک در مقاله‌ای مهران مدیری را بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹ میلادی در ایران نامید. مهران مدیری دو فرزند به نام های شهرزاد و فرهاد دارد.

 

 

خودرو گرانقیمت و لاکچری مهران مدیری

 

مهران مدیری با ماشین گرانقیمت خود در مراسم هفتم عارف لرستانی شرکت کرده بود.این بازیگر و کارگردان معروف با خودرو گرانقیمت خود که یک دستگاه bmw بود به این مراسم آمده بودکه در نهایت همین موضوع حاشیه های زیادی برایش ایجاد کرد.

 

44331859 - Copy

 

برای این که بهتر درک کنید که مدیری ثروتش را از کجا آورده هست مثالی ساده برای شما می زنیم.چند وقت پیش پدرام کریمی مجری تلویزیون با حضور در برنامه دورهمی گفته بود که دستمزدش برای هر اجرای 5 میلیون هست.در واقع 5 میلیون جایزه برای اجرای شخصی که شما هم به احتمال چندان مانند ما این مجری را تا قبل از دورهمی نمی‌شناختید.

 

ما از جایزه اصلی مدیری که طبیعتا اگر ثروتی هم داشته باشد ناشی از همین درآمدها هست آگاهی دقیقی نداریم اما آیا واقعا برای مهران مدیری با آن پیشینه هنری و جذب مخاطب میلیونی برای تلویزیون جایزه بالا چیز عجیبی هست.وقتی مجری معمولی مانند پدرام کریمی برای هر اجرا 5 میلیون میگیرد چه مبلغی شایسته شان و جایگاه مهران مدیری هست؟ شما قضاوت کنید!!!!

 

 

157635132

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها