آدری‌جهرمی:

چهره‌های تکراری برای مردم ملالت‌آورند

آذری جهرمی: نیاز است نفس‌های تازه در روح دولت چهاردهم دمیده شود؛ چهره‌های تکراری برای مردم ملالت‌آورند.

چهره‌های تکراری برای مردم ملالت‌آورند

محمدجواد آذری جهرمی نوشت: معتقدم باید با مردم صادق بود و نباید با بازی با کلمات از وعده ای که داده شده عدول کرد؛ نیاز است نفسهای تازه در روح دولت چهاردهم دمیده شود. چهره های تکراری برای مردم ملالت آورند.

محمدجواد آذری جهرمی در کانال تلگرامی خود نوشت: انتخابات به سرانجام رسید و ملت ایران و نظام اسلامی سرافراز شدند. مقدماتی بر آشتی مجدد مردم با حق و حقوقشان فراهم شد. امیدوارم این سرمایه قدر دانسته شود و حفظ شود.

همانطوری که از ابتدای آغاز تبلیغات انتخابات نوشته بودم، امروز که کار انتخابات به سرانجام رسید، مسوولیتی در کابینه جدید نخواهم پذیرفت.

معتقدم باید با مردم صادق بود و نباید با بازی با کلمات از وعده ای که داده شده عدول کرد؛ نیاز است نفسهای تازه در روح دولت چهاردهم دمیده شود. چهره های تکراری برای مردم ملالت آورند.

باید تمرکز کنم بر اتمام پایان نامه نیمه تمامم و ادامه تحصیل در مقطع دکترا، این برنامه قبلی من برای زندگی بود که همان را پیگیری خواهم کرد.

برای رئیس جمهور منتخب و دولت آینده آرزوی موفقیت دارم. او الان امید جمع زیادی از مردم است و با راستی، صداقت و پاکدستی و شجاعتی که دارد، ان شالله در تمشیت امور اجرایی کشور هم خواهد درخشید.

همچنان با بضاعت کمی که دارم و با همه توان از او و راهش حمایت خواهم کرد تا با اقدامات ایشان، همه باهم به زندگی برگردیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

  • زارعی

    حرف خوبی زده چهره های تکراری وفسیل شده راه تحول و پیشرفت را مسدود می کند و کشور را دچار رکود می نماید بهتر است که از نیروهای با استعداد و توانمند استفاده نمود تا راه میانبر برای حل مشکلات به کار بگیرند

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها