شایعه ای بزرگ و جنجالی درباره همسر سید بشیر حسینی + عکس

به تازگی شایعه ای در فضای مجازی درباره همسر سید بشیر حسینی صورت گرفت.

پایگاه خبری مستقل آنلاین : به تازگی شایعه ای در فضای مجازی درباره همسر سید بشیر حسینی صورت گرفت. در این متن شایعه آمده است : همسر سید بشیر حسینی از علی فروغی مدیر شبکه سه سیما گله کرده و می گوید که وی باعث شده پای همسر متدین و دانشگاهی اش به تلویزیون باز شده و با مجری های خانم تا نیمه های شب در تختخواب چت کند. همسر سید بشیر حسینی با انتشار یک متن تکذیبیه ، خبر کانال شایعه ساز و مجهول الهویه را تکذیب کرد.

 


خبر داغ : علی دایی و همسر جذابش در مهمانی خصوصی + عکس


 

تکذیبیه : 

در نهایت همسر سید بشیر حسینی یک متن منتشر کرد که محتوای کامل این متن به شرح زیر است:

"امروز یک خبر سراسر کذب و متوهمانه در فضای مجازی دیدم که کانالی مجهول‌الهویه از قول من و در رابطه با همسرم آقای سید بشیر حسینی دروغ‌پردازی و عقده گشایی کرده بود.

قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت (علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.

می‌فهمم که همسرم در برنامه زنده یک خطای زبانی داشته و از آن عذرخواهی کرده اما این هجمه ناجوانمردانه و حمله به خیمه خانواده و بر هم زدن آرامش زن و فرزند، انتقام از سال‌ها تلاش همسرم در سنگر دانشگاه، رسانه و خدمت‌هایی است که هیچ‌وقت نمی‌خواهم رسانه‌ای شود و باید برای قبر و قیامتمان ذخیره شود. این خباثت‌ها و خیانت‌ها، نه تنها مانع حرکت مجدانه و مجاهدانه همسرم در مسیر اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی نخواهد شد بلکه قدم مرا ثابت‌تر و قلب مرا در همراهی تا آرمان شهادت مستحکم‌تر خواهد کرد.

من و همسرم شکایت الهی خود را به درگاه خدا می‌بریم و شکایت حقوقی را علیه کانال مذکور و مجموعه‌هایی که اقدام به بازنشر آن خبر مطلقاً کذب کرده‌اند در اسرع وقت به مراجع قضائی تقدیم خواهیم کرد. "

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها