پانته آ بهرام داغدار شد + عکس

پانته آ بهرام بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان هم در غم از دست دادن یکی از عزیزترین هایش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا به سوگ نشست.

مستقل آنلاین: پانته آ بهرام بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان هم در غم از دست دادن یکی از عزیزترین هایش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا به سوگ نشست. اندوه پانته آ بهرام در غم از دست دادن یکی از عزیزانش

عکس-قدیمی-پانته-آ-بهرام

پانته آ بهرام با انتشار عکسی قدیمی در اینستاگرامش نوشت:

دستم می لرزد. ذهنم جمعیتِ پراکنده ای ست از عکسها، خنده ها، نگاهها، سلامها، خنده ها، آغوش ها، هدیه ها، دویدن ها، درخت ها، خنده ها، خنده ها...

و تو که همیشه آماده بودی برای جمع کردن هر چه پراکندگی ست. برای صلح، عشق، آرامش. برای شوخی های بی انتها (قلبم تیر می کشد)چیزی دارد در سکوتِ این قرنطینه می پوسد!

تو اُستادِ بازی هایمان بودی. هفت سنگ، وسطی، گرگم به هوا، قایم موشک، بالا بلندی، لی لی ... و یارِ تو بودن در هر بازی به معنای پیروزیِ حتمی بود!( میگویم بود و قلبم تیر میکشد)

چیزی دارد در سکوتِ تکراریِ این جهان می پوسد و من بیهوده میکوشم یک شخص، یک ارتباط، یک گستره ی مهر، یک فقدان توصیف ناپذیر را وصف کنم.

تو قلبِ سبزی بودی که توانِ «نه» گفتن به جنبنده ای را نداشت. تو قلبِ سبزِ خسته ای بودی که هرگز برای خودت نزیستی. و حالا کرونا، این لعنتِ ناشناخته، ما را با اندوهِ عمیقِ نداشتن ات، وانهاد!

ما با هم بزرگ شدیم و تو سالها بود که مرا،نه به نام، که «کوچیکیا جان» صدا میکردی و حالا این نام می رود تا با باورِ نبودن ات برای ابدِ زندگیم، زخمِ سر بازِ دیگری بسازد!

آخ پسرخاله جانم، برادرم، مهربانم. از هر کجا که هستی نگاه کن! تمامِ کودکی ام درد می کند...

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها