اولین تصاویر از داخل خانه آزاده نامداری پس از کشف جنازه + تصاویر

گفته می شود آزاده نامداری 48 ساعت قبل از کشف جسدش فوت کرده بود.

گفته می شود آزاده نامداری 48 ساعت قبل از کشف جسدش فوت کرده بود. دیروز اخباری مبنی بر فوت یک مجری زن تلویزیون در فضای مجازی منتشر شد و پس از تحقیقات پلیس مشخص شد این جسد متعلق به آزاده نامداری مجری مطرح تلویزیون است. آزاده نامداری از سال 1392 ممنوع التصویر شده بود و بعد از طلاق از فرزاد حسنی همسر سابقش با شخصی به نام سجاد عبادی ازدواج کرده بود و حاصل ازدواجشان یک دختر به نام گندم بود. خانواده آزاده نامداری دیروز اعلام کردند که همسر و فرزند او از دو روز پیش در شمال به سر می بردند و او به تنهایی در آپارتمان شخصی اش در سعادت آباد تهران زندگی می کرده است.

پیکر آزاده نامداری در حالی در منزلش پیدا شده که لباس خانه به تن داشته است. به گفته منابع آگاه، اطراف جسد هیچ نشانه ای از بقایای قرص یا اثری از خودکشی پیدا نشده و بازپرس پرونده با قاطعیت باردار بودن متوفی را رد کرده است. در عین حال آثار ضرب و جرح نیز بر پیکر آزاده نامداری مشاهده نشده است. جسد آزاده نامداری برای آزمایش سم شناسی به پزشکی قانونی منتقل شده است.همسر آزاده نامداری که به همراه دختر ۴ ساله شان از چند روز قبل به شمال سفر کرده و در چالوس به سر می بردند در مسیر تهران هستند و قرار است از آن ها تحقیقات پلیسی به عمل آید.

عصر شنبه، هفتم فروردین ماه، قاضی محمد شهریاری با بیان این که هیچ گونه آثار ضرب و جرحی بر روی پیکر خانم آزاده نامداری یافت نشده گفت: علت فوت وی، منوط به آزمایش های سم‌شناسی و آسیب‌شناسی است که توسط پزشکی قانونی صورت می‌گیرد.

پیش از این، برخی منابع اعلام کرده بودند آزاده نامداری با مصرف قرص به زندگی اش پایان داده و پیکرش، ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از مرگ، در حالی که روی تخت خواب بود کشف شده است.

در این میان یکی از پایگاه های اطلاع رسانی، خبری را مبنی بر باردار بودن نامداری منتشر و اعلام کرد که او ۸ ماهه بوده و انتظار یک فرزند پسر را می کشیده است اما یک منبع آگاه در گفتگو با همشهری این خبر را تکذیب کرد. آزاده نامداری هم در بخش نظرات صفحه اینستاگرامش چندین بار خبر بارداری خود را تکذیب کرده بود.

 

 

 

اولین تصاویر از داخل خانه آزاده نامداری پس از کشف جنازه

آزاده نامداری

آزاده نامداری هنگام مرگ باردار بود؟

درحالی که در فضای مجازی ادعا شده بود که آزاده نامداری باردار بوده است؛ وی در اینستاگرام خود این موضوع را رد کرده بود.بهاره رهنما بازیگر معروف ایرانی در استوری خود عنوان کرده است که او منتظر فرزند دومش بود. 

دیروز خبر درگذشت آزاده نامداری منتشر شد. یکی از قوی ترین فرضیات درباره درگذشت او خودکشی اعلام شده است.  در فضای مجازی خبری منتشر شد که احتمال داده می‌شد او قبل از مرگ باردار بوده است اما او در اینستاگرام خود این ادعا را رد کرده بود.آزاده نامداری

 

آزاده نامداری

 

آزاده نامداری

 

آزاده نامداری

 

آزاده نامداری

 

آزاده نامداری

 

آزاده نامداری خودکشی کرده است

این خبرگزاری در ادامه آورده است: در بررسی‌های بیشتر پیکر مشخص شد آزاده نامداری خودکشی کرده است و بیشتر از ۲۴ ساعت از فوت وی می‌گذرد.

 

تحریریه صدر اخبار، مستقلاً این ادعا مبنی بر خودکشی آزاده نامداری مجری پیشین صدا و سیما را تایید یا رد نمی‌کند.

گفتنی است، دقایقی پیش، پیکر بی‌جان آزاده نامداری از مجریان پیشین صدا و سیما، در خانه‌ای در سعادت آباد تهران کشف شد.

 

واکنش هنرمندان به فوت ناگهانی آزاده نامداری 

واکنش چهره‌ها به فوت آزاده نامداری

واکنش چهره‌ها به فوت آزاده نامداری

 
 

واکنش چهره‌ها به فوت آزاده نامداری

واکنش چهره‌ها به فوت آزاده نامداری

 

واکنش چهره‌ها به فوت آزاده نامداری

واکنش چهره‌ها به فوت آزاده نامداری

واکنش چهره‌ها به فوت آزاده نامداری

واکنش چهره‌ها به فوت آزاده نامداری

 
 

اولین فیلم منتشر شده از محل مرگ آزاده نامداری


 

تبریک عید نوروز 1400 توسط آزاده نامداری و دخترش گندم

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها