سارا و نیکای پایتخت محجبه شدند + تصاویر

سارا و نیکا پایتخت را با چهره محجبه می بینید.

سارا و نیکا پایتخت را با چهره محجبه می بینید. آنها از 6 سالگی تا حالا که 16 سال دارند در کنار بازیگران مطرح سریال پایتخت از جمله : احمد مهرانفر ، مهران احمدی ، نسرین نصرتی ، ریما رامین فر ، محسن تنابنده و علیرضا خمسه ایفای نقش کرده اند. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 9 مرداد 1383 هستند آنها در ایران متولد شده و همراه با خانواده از کودکی به کشور سوئد مهاجرت کردند. آنها در یک مصاحبه گفته بودند هر سال برای بازی در سریال پایتخت همراه با دایی شان به ایران می آیند و بعد از پایان فیلمبرداری به سوئد می روند.

 

فال روزانت رو اینجا بخون | چهارشنبه 13 اسفند 99

 

سارا و نیکا

 

اولین فیلم سارا و نیکا 

سارا و نیکا فرقانی اصل اولین فیلم خود را در 8 ماهگی در کنار بانو ثریا قاسمی و پرستو صالحی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون بازی کردند. سارا فرقانی اصل در یک مصاحبه گفت : وقتی هشت ماهه بودیم در سریال دوباره زندگی بازی کردیم. اون زمان یادمون نمیاد اما مادرمان می گوید : آقای رسول حاتمی که ما را از سریال دوباره زندگی می شناخت و آشنایی هم با عوامل سریال پایتخت داشت وقتی برای مجموعه پایتخت دنبال دوقلو می گشتند ما را به آقای سیروس مقدم معرفی نمود. بعد از اینکه به دفتر رفتیم برزو نیک نژاد از ما تست گرفت و برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدیم.

 

 

مصاحبه خواندنی با سارا و نیکا

بعد از پایتخت 2 به سوئد رفتیم

نیکا:بعد از حضور در پایتخت 2، ما برای تحصیل و زندگی با مامان و بابامون به کشور سوئد رفتیم. اوایل حضور در مدرسه سوئد برای مان سخت بود اما به سرعت دوستان زیادی پیدا کردیم و الان کلی دوست سوئدی داریم.


 

 

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها