هدیه تهرانی در کنار همسر سابقش + تصاویر و بیوگرافی

هدیه تهرانی بازیگر سینما و تلویزیون را در کنار همسر سابقش هومن بهمنش می بینید.

هدیه تهرانی در کنار همسر سابقش + تصاویر و بیوگرافی

هدیه تهرانی متولد 4 تیر 1351 در تهران می باشد. هدیه تهرانی در روزهای ابتدایی سال 86 زمانی که در آستانه 36 سالگی بود یکی از پرحاشیه ترین اتفاقات زندگی شخصی اش را تجربه کرد.ازدواج با هومن بهمنش فیلمبردار مشهور در ابتدای سال 86 به یکی از خبرسازترین تیترهای رسانه ای تبدیل شد. هدیه تهرانی و هومن بهمنش بعد از یک سال از هم جدا شدند.

 

هدیه تهرانی مدلینگ شد + تصاویر

 

 

هدیه تهرانی هدیه تهرانی و همسر سابقش هومن بهمنش

 

شروع فعالیت هنری هدیه تهرانی

هدیه تهرانی اولین بار برای بازی در فیلم روز واقعه انتخاب شد اما بعدها لادن مستوفی جای او را گرفت. کیانوش عیاری هم او را برای بازی در بودن یا نبودن انتخاب کرد که بعدها عسل بدیعی به جای او برگزیده شد. اما سرانجام مسعود کیمیایی او را برای فیلم سلطان انتخاب کرد و هدیه تهرانی وارد سینمای حرفه‌ای شد.

 

هدیه تهرانی هدیه تهرانی و هومن بهمنش 

 

مجید صالحی در کنار همسر و دوقلوهایش + تصاویر

 

تست گریم فیلم روز واقعه

بازی‌های راحت و روان او در فیلمهای غریبانه و به خصوص شوکران تحسین منتقدان را برانگیخت. یکی از بهترین نقش آفرینی‌اش که منجر به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و تندیس زرین جشن خانهٔ سینما شد و تحسین نویسندگان و منتقدان را در پی داشت، بازی بیادماندنی او در چهارشنبه سوری بود.مجله همشهری جوان، بعد از مهناز افشار وی را به عنوان دومین بازیگر زن پول‌ساز دهه هشتاد خورشیدی انتخاب کرد.

 

هدیه تهرانی هدیه تهرانی و هومن بهمنش 

 

نقش آفرینی هدیه تهرانی در فیلم قرمز

قرمز فیلمی است به نویسندگی و کارگردانی فریدون جیرانی که در سال ۱۳۷۷ به نمایش درآمد.هستی، بیوه زنی است که از همسر درگذشته خود دختری به نام طلا دارد، و با جوان پولداری به نام ناصر ملک ازدواج کرده‌است. همسر جدید او دچار بیماری سوءظن یا اختلال شخصیت پارانوئید است و مدام او را کتک می‌زند.تهرانی برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از هفدهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم قرمز در سال (۱۳۷۷) شد

 

هدیه تهرانی تصویری کمتر دیده شده از کودکی هدیه تهرانی در کنار پدرش

 

سکانسی زیبا از بازی هدیه تهرانی در کنار مهران مدیری - سریال قلب یخی

 

منبع : نمناک

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها