مرفاوی: دعوت از ۱۳ بازیکن استقلال به اردوی تیم جوانان شایعه است

کمیته فنی این افراد را به لحاظ اخلاقی و فنی و دیگر آیتم‌ها تأیید کرد و من نیز آنها را انتخاب کردم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان خبر دعوت از ۱۳ بازیکن استقلال به اردوی تیم جوانان را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، صمد مرفاوی بعد از حضور در جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: برای آغاز تمرینات و اردوی تیم جوانان با کمیته فنی هماهنگ کردیم. پیشنهادات‌مان را دادیم تا برای آن تاریخ‌ها با فدراسیون هماهنگی‌ صورت بگیرد. شروع تمرینات ما در دو گروه 25 نفره از هفتم تیر ماه خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال جوانان درباره اینکه شایعه شده بود، او 13 بازیکن استقلال را بدون روند استعدادیابی به اردو دعوت کرده است، تصریح کرد: این شایعه است و من هیچ بازیکنی را تاکنون به اردو دعوت نکرده‌ام. اصلاً من هنوز کارم را آغاز نکردم. بازیکنانی که الان برای استعدادیابی به اردو می‌آیند، توسط کمیته جوانان معرفی شده‌اند. تیم‌های استعدادیابی از بین هشت هزار بازیکن این 200 نفر را انتخاب کرده‌اند تا ما آنها را ببینیم و یک تیم تشکیل بدهیم.

مرفاوی درباره انتظاراتی که برای اردوی تدارکاتی دارد، تصریح کرد: کمیته فنی مسئول بازی تدارکاتی نیست. فعلاً بازی داخلی انجام می‌دهیم و اردوی خارجی در برنامه نداریم. تنها مسابقات کافا در مرداد‌ ماه است که به چشم بازی تدارکاتی به آن نگاه می‌کنیم. البته در این مسابقات دنبال موفقیت و قهرمانی هم هستیم.

وی درباره دستیارانش در تیم جوانان گفت: همه این نفرات مورد تأیید من هستند و من آنها را معرفی کردم. کمیته فنی این افراد را به لحاظ اخلاقی و فنی و دیگر آیتم‌ها تأیید کرد و من نیز آنها را انتخاب کردم.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها