حضور گولسیانی در پرسپولیس قطعی شد

گولسیانی که از فیزیک خوبی برخوردار است، طی سال‌های اخیر یکی از گلزن‌ترین مدافعان لیگ برتر بوده است.

گئورگی گولسیانی سومین بازیکنی است که با خروج از جمع سپاهانی‌ها پیراهن پرسپولیس را به تن خواهد کرد.

حالا در شرایطی یحیی گل‌محمدی برای جذب این بازیکن 31 ساله اهل تفلیس اقدام کرده که گفته می‌شود سیدجلال حسینی قرار است به کادر فنی سرخپوشان اضافه شود و با این وصف به نظر می‌رسد نظر کادر فنی پرسپولیس برای شکل دادن قلب خط دفاعی در فصل پیش رو استفاده از روج پورعلی‌گنجی در کنار گولسیانی باشد.

گولسیانی که از فیزیک خوبی برخوردار است، طی  سال‌های اخیر یکی از گلزن‌ترین مدافعان لیگ برتر بوده است. اواگرچه در فصل هفدهم موفق به گلزنی برای ذوب‌آهن نشد ولی طی چهار فصل اخیر به ترتیب 5، 4، 2، 4 بار برای نساجی مازندران و سپاهان موفق به ثبت گل شده  است.

این بازیکن گرجستانی طی 5 سال اخیر که در فوتبال ایران حضور داشته، حداقل 16بازی طی فصل انجام داده و ثبات خوبی از خودش به نمایش گذاشته است. البته طی این سال‌ها و همینطور آخرین حضور آسیایی گولسیانی شاهد فراز و نشیب‌هایی از سوی او بوده‌ایم و حالا باید دید این بازیکن در پرسپولیس و و زیر نظر یحیی گل‌محمدی چه عملکردی ارائه خواهد کرد.

پس از دانیال اسماعیلی‌فر و سروش رفیعی، این سومین بازیکنی است که یحیی گل‌محمدی در پنجره تابستانی لیگ بیست و دوم از سپاهان که یکی از رقبای اصلی پرسپولیس در مسیر قهرمانی به شمار می‌رود، شکار کرده است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها